BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ 2 BİN 500 ÇOCUĞA BAYRAMLIK KIYAFET DAĞITTI

Beylikdüzü Belediyesi, geleneksel hale getirdiği bayramlık kıyafet dağıtımı ile Ramazan Bayramı öncesinde 2 bin 500 çocuğun yüzünü güldürdü. Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri tarafından sosyal inceleme sonucu ihtiyaç sahibi olduğu belirlenmiş ailelerin çocukları, bayramı yeni kıyafetleriyle geçirecek.

BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ 2 BİN 500 ÇOCUĞA BAYRAMLIK KIYAFET DAĞITTI

Beylikdüzü Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü, ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına bayram sevinci yaşattı. Sosyal inceleme sonucu belirlenen ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarının mutlu bir bayram geçirmesi için çalışma yapan müdürlük, Ramazan Bayramı’na sayılı günler kala gerçekleştirdiği bayramlık kıyafet dağıtımı ile 2 bin 500 çocuğu sevindirdi. Bizzat evleri ziyaret ederek hane halkının hatırını soran Beylikdüzü Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü yetkilileri, hediyelerine kavuşan çocukların mutluluğunu da paylaşmış oldu.

Akbaba: “En Güzel Hediye Çocukların Mutluluğu”

 

Paylaşmanın en güzel örneklerinin bayramlarda yaşandığını söyleyen Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü Muazzez Akbaba, “Her yıl olduğu gibi bu yıl da sosyal inceleme sonucu belirlediğimiz ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın eksiklerini gidermek ve çocuklarının yüzünü güldürmek için çalışıyoruz. Beylikdüzü Belediyesi olarak geçen yıl da bayramlık kıyafet dağıtımı yaptık.

Artık bu organizasyonumuz geleneksel hale geldi. Çocuklarımızın güzel bir bayram geçirmesi için personellerimiz, hediyeleri büyük bir özenle paketledi ve çocuklarımız bayramlıklarına erkenden kavuştu. Bu hediyelerle onların yüzünün güldüğünü görmek bizler için en güzel bayram hediyesi." ifadelerinde bulundu.

 

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2018, 09:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER