Antalyalılar, ‘Mandıra Filozofu’yla güldü

“Arabada sinema” etkinliğiyle Antalya’da bir ilke imza atan Konyaaltı Belediyesi, perşembe günleri hariç her akşam farklı bir sinema filmiyle vatandaşlara keyif dolu bir akşam yaşatıyor. Dün akşam perdeye yansıyan ‘Mandıra Filozofu’nu200’e yakın araçtan 500’den fazla insan izledi.

Antalyalılar, ‘Mandıra Filozofu’yla güldü

Koronavirüsü ile mücadele kapsamında alınan tedbirler insanları sosyal yaşamdan ayırıyor. Konyaaltı Belediyesi, geçen hafta başlattığı ‘arabada sinema’ etkinliğiyle, hem güvenli hem de hiçbir sağlık riski taşımayan sosyal yaşamın mümkün olabileceğini ortaya koydu. Uncalı Mahallesi pazar yerinde,haftada 6 akşam farklı sinema filmi perdeye yansıyor.Antalyalılar son olarak Müfit Can Saçıntı’nın yönetmenliğini yaptığı, senaryosu Birol Güven’e ait olan Mandıra Filozofu filmiyle keyifli bir akşam geçirdi. 

KEYİFLİ AKŞAMLAR

Gösterimi yapılan sinema filmleri için günde binlerce vatandaşın talepte bulunduğunu ifade eden Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, etkinliğe katılmak isteyen vatandaşların Konyaaltı Belediyesi’nin resmi internet sayfasından araç plakalarıyla rezervasyon yaptırmalarını gerektiğini söyledi. Alana bu araç plakalarıyla alınan vatandaşların sevdikleriyle güven içinde son derece keyifli bir akşam geçirdiklerini dile getiren Başkan Esen, bir ay boyunca ‘arabada sinema’ keyfinin devam edeceğini söyledi.

3 GÜNLÜK PROGRAM

5 Haziran Cuma günü ‘Son Osmanlı Yandım Ali’, 6 Haziran Cumartesi günü ‘Bizim İçin Şampiyon’, 7 Haziran Pazar günü ise ‘7. Koğuştaki Mucize’ sinema filmi, Antalyalılar ile buluşacak.Program akışı, Konyaaltı Belediyesi’nin resmi internet sayfası ve sosyal medya hesaplarından günlük duyurulacak.

Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2020, 14:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER