Kan donduran erkek vahşeti: Eşini ve bebeğini dövdü, serbest kaldı

Kadınlar öldükçe, yapılan iyi hal indirimleri, adli kontroller her geçen gün erkek terörünü artırıyor. Sözde verilen cezalar erkek vahşetine davetiye çıkarırken, şiddetin yönü çocuklara da dönüyor. Karısını, sevgilisini döven erkek, çocuğuna da aynı şiddeti uyguluyor. Son olarak Konya'da yaşayan Mehmet K., ağladığı için 7 aylık bebeği Merve Gül'ü ve eşi Fadime K.'yı dövdü. Ardından da adli kontrolle serbest bırakıldı. Maalesef, Mehmet K. gibi babalar, eşler serbest kaldıkça nice güller solmaya devam edecek.

Kan donduran erkek vahşeti: Eşini ve bebeğini dövdü, serbest kaldı

Olay, Konya’da dün saat 16.30  sıralarında meydana geldi. Mehmet K., evde bebeği Merve Gül’ün sürekli ağlamasına sinirlenip, küfürler etmeye başladı. Fadime K. de ”Çocuğa niye küfür ediyorsun?” diyerek eşine tepki gösterdi. Bunun üzerine Mehmet K., eşi Fadime ile bebeğini dövdü. Bir araya pompalı tüfeği almaya yönelen Mehmet K., bu kararından vazgeçip evden çıktı. Fadime K. de bebeğini yanına alıp, komşusuna sığınarak polisi aradı.

DHA

DHA

Verilen adrese sevk edilen polis ekipleri, evin önünde önlem alarak, dönen Mehmet K.’yi gözaltına aldı. Çağrılan ambulansla Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan Fadime K. ile kızı ise kontrolden geçirildi.

 

DHA

DHA

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Mehmet K., Cumhuriyet Savcısı tarafından ifadesi alındıktan sonra çıkarıldığı mahkemece adli kontrol kararıyla serbest bırakıldı.

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2019, 16:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER