hakan

19 Aralık 2018, Çarşamba

Haberin Kalbi - Türkiye'nin En Güncel Haber Sitesi

OĞUZ KAAN SALICI ADAY ADAYLARI İÇİN GELİYOR

OĞUZ KAAN SALICI ADAY ADAYLARI İÇİN GELİYOR

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Başkanı Deniz Yücel organizasyona ilişkin yaptığı açıklamada, Aday Adayları ile bir araya gelinecek olan organizasyona, Örgüt Yönetimlerinden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı'nın da katılarak, Aday Adaylarına sesleneceğini söyledi. Yücel açıklamasında şunları dile getirdi.

 

YÜCEL, 1815 ADAY ADAYIMIZLA İLK KEZ BİR ARAYA GELECEĞİZ

 

Cumhuriyet Halk Partisinden Belediye Başkalığı ve Belediye Meclis Üyeliği Aday Adaylığına ilçe başkanlıklarımız ve  il başkanlığımız aracılığıyla başvuran toplam Bin 815 Aday Adayımız var.  Bu sayıya memuriyetten ayrılarak başvuracak aday adayları dahil değil. Sayının bu kadar yüksek olması CHP'nin İzmir'deki gücünü göstermesinin yanında, Türkiye'nin kötü yönetimden kurtuluşu, sosyal belediyeciliğe kavuşması için verilecek mücadelede adres olarak CHP'nin seçilmesi anlamına gelmekte. Aday adaylarımız, Aday olsun veya olmasın, yaptıkları bu başvurularla aslında, "Biz ülke için, halk için, İzmir için mücadeleye varız" mesajı veriyorlar. Bunun içindir ki tüm başvurular bizim nezdimizde çok ama çok kıymetli. İşte bu kıymetli isimlerle bir araya gelebilmek için bir yemek organizasyonu düzenledik. 17 Kasım Cumartesi günü saat 19.30'da  , İktidar yolunda birlik beraberlik ve dayanışma adı altında düzenleyeceğimiz organizasyonla Aday Adaylarımızın tamamıyla ilk kez bir araya geleceğiz.

 

 

SALICI ADAY ADAYLARINA SESLENECEK

Düzenlenecek organizasyona CHP Parti Örgütü ve Örgüt Yönetimlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı'nın da katılacağını ve Aday Adaylarına sesleneceğini belirten Deniz Yücel " Partimizin en önemli ve kıymetli isimlerinden Genel Başkan Yardımcımız Sayın Oğuz Kaan Salıcı da, Aday Adaylarımızla buluşmak için İzmir'e gelecek. Düzenleyeceğimiz organizasyonda Sayın Salıcı Aday Adaylarımıza seslenecek ve hem yerel seçimler, hem de İzmir ile ilgili önemli mesajlar verecek. Organizasyonumuza Aday Adaylarımızın yanı sıra parti üyelerimiz de katılabilecekler. Tüm Aday Adaylarımızla bir araya geleceğimiz ilk organizasyonumuz hem örgütümüze, hem de Aday Adaylarımıza büyük moral ve katkı sağlayacağına inanıyorum" dedi.

yukarı çık