banner569

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Dikbayır, gençler ile iftar yaptı

banner566

Dibayır: ‘’Gençler ile zaman zaman bir araya gelip sohbet etmek bizleri çok mutlu ediyor. Bugün de yine aynı mutluluğu yaşıyoruz. Nazik davetleri için Ferizli İlçe Başkanımız Sayın Mehmet Ata ve kıymetli ilçe teşkilatımıza teşekkür ediyorum’’ diye belirtti.

Vekil Haberleri 26.04.2022, 11:44
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Dikbayır, gençler ile iftar yaptıİYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, Ferizli İlçe Başkanlığımızın düzenlediği, iftarda gençlerle bir araya geldi. Dikbayır gençlere seslenerek: "Türkiye'nin aydınlık yarınları sizlersiniz" dedi.

‘’Aydınlar yarınlar’’

Düzenlenen iftar programına İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan ve İl Başkan yardımcıları, Ferizli İlçe Başkanı Mehmet Ata ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.  Dibayır: ‘’Gençler ile zaman zaman bir araya gelip sohbet etmek bizleri çok mutlu ediyor. Bugün de yine aynı mutluluğu yaşıyoruz. Nazik davetleri için Ferizli İlçe Başkanımız Sayın Mehmet Ata ve kıymetli ilçe teşkilatımıza teşekkür ediyorum’’ diye belirtti.

Yorumlar (0)