banner226

HAYDAR AKAR'IN CUMHURİYET HALK PARTİSİNİN KURULUŞUNUN 96. YILDÖNÜMÜ MESAJLARI

Cumhuriyet Halk Partisi, tarihimizin en köklü dönüşümü olan egemenliğin kaynağını ulusta bulan cumhuriyetin kurucusudur.

HAYDAR AKAR'IN CUMHURİYET HALK PARTİSİNİN KURULUŞUNUN 96. YILDÖNÜMÜ MESAJLARI

Aydınlanmayı başlatan, devrimlerin öncüsü, Atatürk’ün en büyük eserinden biri olma özelliğine sahip partimiz, kuruluşun ve ulusal kurtuluşun partisi olarak cumhuriyetin ve devletin ebedi bekçisidir.

Miras Yiyenlerin Değil Bu Mirası Yaratanların Partisi

Cumhuriyet Halk Partisi cumhuriyetin mirasını yiyenlerin değil, bu mirası yaratanların, bu mirasa sahip çıkıp, yarına taşıyanların partisidir. Cumhuriyet Halk Partisi adaleti yok edenlerin değil, çağdaş hukuk sistemini kurup adaleti sağlayanların partisidir. İlk Genel Başkanı Mustafa Kemal Atatürk’e ve onun ilkelerine gönül vermiş herkesin partisi olan CHP, insan haklarının, hukuk devletinin, demokrasinin filizlendiği çınar olarak sürdürdüğü yaşamına daha uzun yıllar devam edecektir.

Bu inançla, partimizin 9 Eylül kuruluş yıldönümünde başta kurucumuz ve Ulu Önderimiz Mustafa kemal Atatürk olmak üzere tüm mücadele arkadaşlarına şükranlarımı sunuyorum. CHP ye katkı ve gönül veren tüm vatandaşlarımıza, omuz omuza mücadele verdiğimiz partimizin vefakâr, alnı açık başı dik tüm partili yoldaşlarıma saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

                                                                                                          Haydar Akar

                                                                                                          Kocaeli Milletvekili

                                                                      

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER