19 Mart 2019, Salı

Haberin Kalbi - Türkiye'nin En Güncel Haber Sitesi

CHP'li Çakırözer ve Süllü’den Eskişehirli kadınlara dayanışma teşekkürü

CHP'li Çakırözer ve Süllü’den Eskişehirli kadınlara dayanışma teşekkürü

Her yıl düzenlenen ve geleneksel hale gelen kermeste kimsesizler için emeklerini ortaya koyan tüm kadınlara teşekkürlerini sunan Çakırözer ve Süllü, “Eskişehirli kadınların dayanışması hepimize örnek. Onların dayanışması her güçlüğü yener” dedi.

KERMESE KATILDILAR

CHP’li Çakırözer ve Süllü Türkiye Güçsüzler ve Kimsesizler Vakfı Eskişehir Şubesinin her yıl gelirlerini vakıf bünyesinde hizmet veren huzurevi sakinlerinin ihtiyaçlarının karşılamak için düzenlediği kermese katıldı.

KADIN DAYANIŞMASI HER GÜÇLÜĞÜ YENER

El emeği, göz nuru ürünlerin yer aldığı kermese katılan Çakırözer ve Süllü yılbaşı hediyelerini ve ev ihtiyaçlarını kermesten aldı. Eskişehirli kadınların yoksullar ve kimsesizler için göstermiş olduğu dayanışmaya teşekkür eden Çakırözer ve Süllü, “Güçsüzler ve Kimsesizler Vakfının her yıl geleneksel olarak düzenlediği bu kermes hepimiz için gurur verici. Eskişehirli kadınların gösterdiği bu büyük dayanışma herkes için örnek olsun. Ülkemizdeki yoksulluğu ve kimsesizliği kadınların gösterdiği böyle anlamlı dayanışmalar bitirecek. Kermesin düzenlenmesinde emeği geçen herkese gönülden teşekkürler” dedi.

 

 

yukarı çık