22 Mart 2019, Cuma

Haberin Kalbi - Türkiye'nin En Güncel Haber Sitesi

CHP’li Çakırözer Özel Eğitim alan öğrencileri okullarında ziyaret etti

CHP’li Çakırözer Özel Eğitim alan öğrencileri okullarında ziyaret etti

CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer Türkiye Yardım Sevenler Derneği Suzan Gürcanlı Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi’ni ziyaret ederek, merkezde eğitim alan öğrencilerle buluştu. Engelli bireylerin topluma kazandırılmasının herkesin sorumluluğu olduğuna vurgu yapan CHP’li Çakırözer engelli çocukların toplumla bütünleşmelerine ve onların en iyi şekilde eğitim görmelerine katkı sunan, eğitime destek veren tüm yurttaşlara ve sivil toplum kuruluşlarına teşekkür etti.

ÖZEL EĞİTİM ALAN ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

Yukarı Söğütönü Mahallesi’ndeki Türkiye Yardım Sevenler Derneği Suzan Gürcanlı Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi’ni ziyaret eden CHP’li Çakırözer, merkezde eğitim gören öğrencilerle buluştu. Çakırözer’e Türkiye Yardım Sevenler Derneği Eskişehir Şube Başkanı Serpil Çamoğlu ve okul yöneticileri de eşlik etti.

GURUR DUYDUK

Ziyaretinde engelli bireylerin sosyalleşmesinin, toplumla bir araya gelmesinin çok önemli olduğuna vurgu yapan Çakırözer, “Suzan Gürcanlı Özel Eğitim Merkezi’nde özel eğitime ihtiyaç duyan çocuklarımızla bir araya gelmek, onların burada aldığı eğitimlere tanıklık etmek ve aldığı eğitimler sonucu ortaya çıkardığı ürünleri görmek şahsım adına beni çok gururlandırdı. Burada engelli bireylerimize imkanlar sağlandığında neler yapılabileceğini görmek mutluluk verici” dedi.

BU MERKEZ HERKESE ÖRNEK

Çakırözer, böyle bir merkezin hayata geçirilerek, engelli bireylerin topluma kazandırılmasında emeği geçen tüm yurttaşlara ve sivil toplum örgütü temsilcilerine teşekkür ederek, “ Dileğimiz böyle merkezlerin artarak devam etmesi. Bu merkezi Eskişehirimize kazandıran başta Yardım Sevenler Derneği Yönetim Kurulu üyeleri başta olmak üzere katkı sunan herkese yürekten teşekkürler. Dileğimiz bu merkezlerin artarak devam etmesi ve daha çok engelli yurttaşımızın hayata kazandırılmasıdır” diye konuştu.

 

HABERE AİT RESİMLER

yukarı çık