CHP'li Gündoğdu: ''İktidarın Kırklareli'yi yok saymasına izin vermeyeceğiz'

CHP Kırklareli Milletvekili Vecdi Gündoğdu,''18 yıldır tek başına yönetimde olan AKP hükümetleri ülkemizi ekonomik ve sosyal sıkıntıların içerisine sürüklemektedir.''dedi.

CHP'li Gündoğdu: ''İktidarın Kırklareli'yi yok saymasına izin vermeyeceğiz'

CHP Kırklareli Milletvekili Vecdi Gündoğdu, yaptığı çalışma ziyaretleri kapsamında; Pehlivanköy ilçe başkanlığını ziyaret ederek örgüt yöneticileriyle değerlendirmede bulundu.

Yaşanan tüm zorluklara, sıkıntılara rağmen bizler, CHP ve CHP’ler olarak Cumhuriyetimizi demokrasiyle taçlandırma hedefimiz doğrultusunda çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Türkiye’nin 18 yıldır çözülemeyen sorunlarını ve sorunların nasıl çözüleceğini çok iyi biliyoruz. Bu doğrultuda her aşamada çözüm önerilerimizi halkımıza anlatmaya devam ediyoruz.

Yaptığımız çalışma ziyaretlerimiz kapsamında; Pehlivanköy ilçe başkanlığımızı ziyaret ederek örgüt yöneticilerimizle değerlendirmede bulunduk.

CHP Kadın Kolları’nın düzenlediği aşure dağıtımına katıldıktan sonra Pehlivanköy merkezinde esnaf ziyaretleri yaptık.

Esnaf ziyaretlerimizde özellikle küçük esnafın, salgın döneminde yaşanan ciddi ekonomik sorunlar karşısında çaresiz ve yalnız bırakıldığını gözlemledik.

Esnafımız, iş yapamadığı gibi Vergi, SGK, Stopaj borçlarının ödeyemez hale gelmiş, siftahsız kepenk kapatmaya başlamıştır.

Esnafımıza can suyu olacak hibe nakit desteklerinin yapılması ve borçlarının ertelenmesi konusunda çalışmalar yaptığımızı ve yapmaya da devam edeceğimizi ifade ettik.

Ayrıca, salgın nedeniyle vatandaşlarımızın, kurum ve kuruluşlarımızın eksik, istek ve taleplerini yerinde tespit etmeye çalıştık. Bölgede yaşayan vatandaşlarımızın öncelikle sağlık ve ekonomik sorunları ve çözüm önerileri hakkında değerlendirmelerde bulunduk.

Kırklareli’yi iktidarın yok saymasını asla izin vermeyeceğiz. Yönetilemeyen bir Türkiye için çözüm CHP.

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2020, 19:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER