25 Haziran 2018, Pazartesi

HABERİN KALBİ / Halktan Yana - Gerçek Haber

Samsung Galaxy S9 ne zaman çıkacak? Galaxy S9’un birçok özelliği sızdı!

Samsung Galaxy S9 ne zaman çıkacak? Galaxy S9’un birçok özelliği sızdı!

Samsung’un en çok tutulan modelleri arasında yer alan Galaxy serisinin yeni üyesi olması beklenen Samsung Galaxy S9’a dair detaylar adım adım ortaya çıkıyor. Geçtiğimiz günlerde açık şekilde görüntülenen Galaxy S9’un kutusu da sızdı. Samsung'un MWC 2018'de tanıtacağını açıkladığı Galaxy S9’un bazı özellikleri şu şekilde…

GALAXY S9 ÖZELLİKLERİ NASIL OLACAK?

Kutuda görünene göre Galaxy S9’da beklediğimiz gibi 5.8 inç ekran, IP 68 su ve toza dayanıklılık sertifikası, iris tarayıcı, kablosuz şarj ve dahası bulunuyor. F1.5 / F2.4 aralığında 12 MP’lik bir kamerayla gelen cihaz, değişken diyafram açıklığına sahip gibi görünüyor. Diğer taraftan cihazda, Sony’nin 960 FPS yavaş çekim moduna cevap verecek olan “Super Slow-mo” özelliği yer alıyor. “AKG tarafından ayarlanmış Stereo Hoparlör”, 64 GB hafıza, 4GB RAM ise cihazdaki diğer özellikler. Ayrıca burada yazmasa da telefonda Qualcomm’un Snapdragon 845 yonga seti olacağını da biliniyor.

galaxy-s9-kutusu

Galaxy S9’un yeni sızıntısı Reddit üzerinden geldi. Telefonu gösteren bir görüntü, cihazın selefi ile karşılaştırıldığında alt kısmında daha ince çerçeve olduğu görülüyor. Görüntünün analizi, bunun bir ekran görüntüsü olduğuna işaret ediyor ve orijinal kaynak bilinmediğinden, güvenilirliği şüpheli kalıyor.

galaxy-s9-acik

Ve yeni görüntü S8’e benzer bir çerçeve ile cihazın geleceği söylentilerini doğruluyor. Ancak alt çerçeve Galaxy S8'e göre biraz daha ince. Bunun yanı sıra, sol tarafta Bixby düğmesi olduğu da görülebiliyor.

yukarı çık