Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile Aziz Yıldırım bu akşam canlı yayında kozlarını paylaşacak

Fenerbahçe'nin bir önceki başkanı Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un canlı yayına çıkma teklifini kabul etti. Yaklaşık bir saat sonra Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un canlı yayına çıkacak.

SPOR 08.06.2024, 21:15 08.06.2024, 22:36
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile Aziz Yıldırım bu akşam canlı yayında kozlarını paylaşacak

Fenerbahçe’de Seçimli Olağan Genel Kurulu gerginlikle başladı. Seçimli Genel Kurul’da Divan Başkanlığına Ali Koç’un önerdiği Vefa Küçük seçildi. Seçim yöntemine tepki gösteren başkan adayı Aziz Yıldırım, kürsüye inerek konuşma yapmak istedi. Mikrofonu bir süre kapalı tutulan Yıldırım, daha sonra kısa bir konuşma yaptı ve "Yapılan seçim gayri demokratik bir seçim oldu. Ben buradan ayrılıyorum. Yarın oy atmaya geleceğim" diyerek yönetim kurulu listesindeki arkadaşlarıyla beraber Ülker Stadyumu'ndan ayrıldı. 

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, başkan adayı Aziz Yıldırım'a daha önce yaptığı canlı yayın teklifini bugün kongrede yinelemiş "Ayrılış şekline içim acıdı. Basın açıklaması yapılmış, onların iddialarının hepsi boş. Sayın başkan çok geç değil, saat 5'e geliyor, haydi bu akşam çıkalım televizyona... Tarihte son kez bu teklifi yapıyorum; istiyorsanız istediğiniz yerde buluşalım ve konuşalım" demişti.

Aziz Yıldırım'ın yönetim kurulu aday listesinde yer alan Mahmut Uslu "Aziz Bey, televizyona çıkma konusunda Ali Bey'in yanıtını bekliyor" dedi.

Aziz Yıldırım ve Ali Koç, 23.00'da canlı yayına çıkma kararı aldı.

Program Habertürk'te yayınlanacak. Moderatörlüğü Ahmet Selim Kul yapacak.

Yorumlar (0)