Fatih Terim taburcu edildi

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'den sevindiren haber geldi. Bir süredir Corona Virüs nedeniyle hastanede kalan Fatih Terim, bugün yapılan kan ve tomografi tetkikleri sonucu komisyon kararı ile taburcu edildi. Hastaneden yapılan açıklamaya göre Terim evinde 14 gün süreyle karantina altında kalacak.

Fatih Terim taburcu edildi

Corona Virüs teşhisi ile hastanede bir süredir tedavi gören Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, bugün yapılan kan ve tomografi tetkikleri sonucu, tedavisini gerçekleştiren Prof. Dr. Ferah Ece başkanlığındaki uzman hekimler tarafından oluşan komisyon kararı ile taburcu edildi.

Fatih terim 14 gün evinde karantinada kalacak

İşte hastanenin yaptığı açıklama

Covid 19 teşhisi ile hastanemize yatan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, bugün yapılan kan ve tomografi tetkikleri sonucu, tedavisini gerçekleştiren Prof. Dr. Ferah Ece başkanlığındaki uzman hekimlerimizden oluşan komisyon kararı ile hastanemizden taburcu edilmiştir. 

Hastamızın, Sağlık Bakanlığı tedavi ve takip protokoli çerçevesinde hastanede bulunduğu 7 gün sonrasında her ne kadar testi halen pozitif olsa da klinik bulgularındaki iyileşme ile tedavisinin kalan kısmını evinde sürdürmesi ve gerekli olması halinde tekrar hastanemize gelmesi uygun bulunmuştur.

Hastamız 14 gün süreyle kendisi ve sevdikleri için evinde karantina uygulamasına devam edecektir. Sayın Terim ve bu hastalıkla mücadele eden tüm hastalara geçmiş olsun dileklerimizle.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER