Süleyman Soylu'dan suç duyurusu açıklaması: Şahsım adına şeref beratıdır

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, CHP'lilerin kendisi hakkında “halkı kin ve düşmanlığa tahrike ittiği” gerekçesiyle suç duyurusunda bulunacaklarını açıklaması üzerine açıklama yaptı.

Süleyman Soylu'dan suç duyurusu açıklaması: Şahsım adına şeref beratıdır

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun, bütün valilere "CHP İl başkanlarını bundan sonra şehit cenazelerinde protokole kabul etmeyin" talimatı vermesi ve verdiğini kabul etmesi üzerine, CHP'liler tarafından “halkı kin ve düşmanlığa tahrike ittiği” gerekçesiyle suç duyurusunda bulunulacağı açıklaması yapılmıştı. CHP'liler, suç duyurusu işlemlerini bugün Ankara Adliyesi’nde saat 11.00’de gerçekleştireceklerini dile getirmişlerdi. 

Meselenin üzerine Twitter hesabından açıklama yapan Soylu, CHP'lileri PKK'lı olmakla suçladı. "PKK ve avanesine kucak açanların benim için mahkemeye müracaat etmeleri şahsım adına şeref beratıdır." diyen soylu, daha önce dile getirdiği açıklamalarının da arkasında durdu. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Biyorum
Biyorum - 1 yıl Önce

Süleyman,madem hdp chp terörist sana demezlermi 17 senedir sen ve kıranta iktidarınız neden o iki partiyi tbmm den uzaklaştırmadınız,siyasetten men edemediniz;bay muktedir dakikada bir khk üretiyor;bir khk da onlar için üreteydi nolcak bi dakkalık iş..meclis elinizde yetkinin Allahı sizde dediğiniz dedik çaldığınız düdükk ;demi ama ??artık bu millet sizi kazımıyor ,herşey bitti ,SÜLEYMAN ...

Anti-akp
Anti-akp - 1 yıl Önce

Sülocan sahte peygamberin çömezi

SIRADAKİ HABER