Organize suç örgütü lideri Çakıcı’dan Kılıçdaroğlu’na çirkin yanıt: ''Sen onun koç yumurtası bile olamazsın''

banner487

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, organize suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı’nın kendisine yönelik tehdidine ilişkin konuşma yapmıştı. Çakıcı açıklamanın ardından kendisine ait sosyal medya hesabından bir açıklama daha paylaşıp tehditlerine devam etti.

SİYASET 18.11.2020, 16:00 18.11.2020, 16:03
Organize suç örgütü lideri Çakıcı’dan Kılıçdaroğlu’na çirkin yanıt: ''Sen onun koç yumurtası bile olamazsın''

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, avukatı Celal Çelik aracılığıyla organize suç örgütü liderliğinden hüküm giymiş olan Alaattin Çakıcı hakkında Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundu.

Kılıçdaroğlu: Çakalların bulunduğu yerde hiçkimse bize bir şey söyleyemez

Alaattin Çakıcı’nın tehdidine ilişkin ilk kez konuşan Kılıçdaroğlu, “Hiçkimse unutmasın, bizim ruhumuzu oluşturan temel öge Kuvayı Milliye’dir. Çakalların bulunduğu yerde hiçkimse bize bir şey söyleyemez.” dedi.

Eleştirilerin odağındaki Çakıcı, Kılıçdaroğlu’nun tepkisine Twitter hesabında sert bir dille yanıt verdi.

“Sen ve avanene sesleniyorum” diyen Çakıcı, “Başta sende ve avanende yürek varsa ben her gün sokaktayım. Çakal gibi uluyup hatun gibi konuşacağına beni öldürtsene. Sende ve o avanende o yürek var mı?” ifadelerini kulandı.

Kılıçdaroğlu’nu PKK ve silahlı sol örgütlerle işbirliği içinde olmakla suçlayan Çakıcı, “O yalaka ağzından Atatürk’ün manevi değerlerini kirletme” dedi.

Organize suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı, sosyal medyadan yaptığı açıklamada tehditlerine devam etti. Alattin Çakıcı şu metni yayınladı:

Yorumlar (1)
m 8 ay önce
türkiye 1 hafta bunla oyalanırken demekki bazı yerler ya satılacak,yada yanacak