MHP Genel Sekreteri "#MHPKapatılsın" kampanyasına katılanları FETÖ'cü ve PKK'li ilan etti

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Bahçeli'nin, "TTB kapatılmalı" söyleminin ardından sosyal medyada, "MHP kapatılsın" şeklinde başlatılan kampanyayı hedef aldı.

MHP Genel Sekreteri "#MHPKapatılsın" kampanyasına katılanları FETÖ'cü ve PKK'li ilan etti

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Türk Tabipleri Birliği'ni (TTB) hedef alan açıklamaların ardından sosyal medyada, "MHP kapatılsın" şeklinde kampanya başlatıldı.

MHP'li İsmet Büyükataman, kampanyaya katılanları, "Ya PKK'nın ya FETÖ'nün kapatması ya aklı Sovyetlerde kalmış komünist artığı ya da emperyalizmin piyonudur" sözleriyle hedef aldı.

Bahçeli, Türk Tabipleri Birliği'nin, sağlık emekçileri için başlattığı, "Yönetemiyorsunuz, tükeniyoruz" şeklindeki kampanyasını hedef almış, TTB'nin kapatılması gerektiğini savunarak, "Yöneticileriyle ilgili adli işlem yapılmalıdır" demişti.

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2020, 00:05
YORUM EKLE
YORUMLAR
Argun cizmeci
Argun cizmeci - 1 hafta Önce

Bu donemde pandemi devam ederken ve yunanistanla durum nahos iken hangi akla uyarak bunu ifade etmistir sn bahceli.. ben de akli saglik acisindan kontroldan gecmeli.. beraberce cozum aramak yerine bu kadar radikal ve sonucu belirsiz bir cozum onerisi ancak onun utopyasi olabilir

SIRADAKİ HABER