Memur-Sen’in yetkili isminden Canan Kaftancıoğlu’na cinsiyetçi saldırı!

Başak Demirtaş’a cinsiyetçi saldırıda bulunan kişi hakkında gözaltı kararının çıkmasının üstünden henüz uzun süre geçmemişken, Büro Memur-Sen İstanbul Maliye Şubesi Başkan Yardımcısı Ahmet Yağcı CHP İstanbul İl Başkanı’na karşı cinsiyetçi saldırıda bulundu.

Memur-Sen’in yetkili isminden Canan Kaftancıoğlu’na cinsiyetçi saldırı!

Büro Memur-Sen İstanbul Maliye Şubesi Başkan Yardımcısı Ahmet Yağcı kendisine ait sosyal medya hesabından Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’na karşı cinsiyetçi ifadeler kullandı. Başak Demirtaş’a karşı yapılan cisiyetçi saldırılara tepki gösterdiği paylaşıma yorum yapan Ahmet Yağcı’nın yorumuna büyük tepki geldi.

Canan Kaftancıoğlu kendisine ait resmi sosyal medya hesabından “Kadın dayanışması adına özellikle AKP’li kadınları Başak Demirtaş’a destek vermeye, savcıları ve hakimleri de görevlerini yapmaya davet ediyorum.. Troll diyoruz ciddiye almıyoruz diyoruz ama bu kadar da bayağılaşmasanız keşke:( ” demişti. Büro Memur-Sen İstanbul Maliye Şubesi Başkan Yardımcısı Ahmet Yağcı  ise bu yorumun altına ” Canan ben senden daha az…nını görmedim” şeklide iğrenç ifadeler içeren yorum yaptı.

PAYLAŞIMIN ARDINDAN PROFİLİNİ KAPADI

Büro Memur-Sen İstanbul Maliye Şubesi Başkan Yardımcısı Ahmet Yağcı CHP İStanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu hakkında paylaştığı cinsiyetçi ifadeler haber olunca profilini gizledi.,

YORUM EKLE
YORUMLAR
Adsız
Adsız - 3 hafta Önce

Ahmet Yağcı soy ismini yağcılık yaparak almış. Bu Orospu çocuğu ya iktidarsız, yada küçüklüğünde tacize uğramış. Bunun sülalesindeki kadınlar çok azgın olmalı ki azgınlardan anlıyor.

onur
onur - 3 hafta Önce

bunlar kendileri gibi görüyor herkesi erkek cocuklarlar sevişirler karılarını kızlarını erdoğana peşkeş cekerler sonra başklarına sararlar hepiniz o.ç sunuz

SIRADAKİ HABER