İYİ PARTİ ANKARA ADAYI CENGİZ TOPEL’DEN İYİ PARTİLİLERE 3 MART MESAJI: Size Yapılanları Unutmayın!

İYİ Parti Ankara adayı Cengiz Topel, Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesi yaşanan masadan kalkma krizinde Akşener’in haklılığının ortaya çıktığını hatırlattı.

SİYASET 04.03.2024, 11:05
İYİ PARTİ ANKARA ADAYI CENGİZ TOPEL’DEN İYİ PARTİLİLERE 3 MART MESAJI:  Size Yapılanları Unutmayın!

İYİ Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Topel, Meral Akşener’in masadan kalkmasının yıl dönümünde dikkat çeken bir açıklama yaptı. “Yanlış kurgulanan ittifak modeli başarısız oldu” diyen Cengiz Topel’in açıklaması şöyle:

“Sevgili İYİ Partililer, Bugün 3 Mart. Geçen sene bugün Genel Başkanımız Meral Akşener, mağlubiyete gideceğini öngördüğü muhalefeti kurtarmak için can havliyle bir çağrı yapmıştı. Ne var ki, bu çağrı karşılık bulmadı ve yanlış kurgulanan ittifak modeli başarısız oldu. O günlerde birçoğunuz hakarete ve iftiraya uğradınız. Sizlere sosyal medyada küfürler edildi ve canlı yayınlarda alenen aşağılandınız. Ve yine o günlerde, Sn. Akşener’in çağrısını yanıtsız, sizleri de yüzüstü bırakan Mansur Yavaş, ittifak adayı olduğunu unutup açık şekilde İYİ Parti’nin karşısında tutum aldı. Bunu asla unutmayın. Sizler hırpalanırken, sadece ve sadece kendi siyasi kariyerini düşündüğü için size sırtını dönenleri affetmeyin. Uğradığınız hakaretleri, üzerinize bulaştırılan iftiraları ve yediğiniz küfürleri düşünün. 31 Mart günü sadece bir belediye başkanı seçmeyeceğiz aynı zamanda siyasi omurganın ne kadar önemli olduğunu da bazılarına hatırlatacağız. Buna şüphem yok çünkü çetin yolların yufka yüreklilerle aşılmayacağını hepimiz biliyoruz.”

Yorumlar (0)