banner258

En başarılı belediye başkanları anketine CHP damga vurdu!

SONAR Araştırma şirketi koronavirüs döneminde en başarılı belediye başkanlarını belirlediği bir anket çalışması yaptı. Anketten çıkan sonuçlara göre koronavirüs salgını mücadelesinde en başarılı belediye başkanı Ekrem İmamoğlu olarak görüldü.

En başarılı belediye başkanları anketine CHP damga vurdu!

SONAR Araştırma şirketinin yapmış olduğu en başarılı belediye başkanlarını belirlediği bir ankette koronavirüs salgını mücadelesinde en başarılı belediye başkanı Ekrem İmamoğlu olarak görüldü.

SONAR ARAŞTIRMANIN RAPORUNDA ŞU İFADELER YER ALMAKTADIR: Raporda belediyelerin özellikle ‘’Koronavirüs’’ dönemindeki hizmetlerini kapsayan başarı oranları yer almaktadır. Bununla beraber, alınan yanıtların, vatandaşların Koronavirüs dönemi hizmetleriyle ilgili görüşlerinin yanı sıra, kendi belediye başkanlarıyla ilgili genel imajlarını da içerdiği gözlenmiştir.

Çalışmalarda, 20 Büyükşehir Belediye Başkanı kendi seçmenleri nezdinde sorgulanmıştır. İstanbul`daki ilçe belediye başkanları da yine kendi seçmenleri nezdinde sorgulanmıştır.

Aldığı oran ile ilk 10`a giren Büyükşehir Belediye Başkan`ları ve yine İstanbul`un 39 ilçesinde ilk 10`a giren ilçe belediye başkanları belirlenmiştir.

Güncelleme Tarihi: 28 Temmuz 2020, 11:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER