21 Şubat 2019, Perşembe

Haberin Kalbi - Türkiye'nin En Güncel Haber Sitesi

CHPli Hüseyin Saygılı'dan Yerel Seçim ve Birlik Uyarısı!..

CHPli Hüseyin Saygılı'dan Yerel Seçim ve Birlik Uyarısı!..

CHP Eski Parti Meclisi Üyesi Hüseyin Saygılı delegelere yerel seçim ve birlik çağrısı yaptı. Yazılı basın açıklaması yayımlayan Hüseyin Saygılı şunları ifade etti;

Sevgili CHP'li Arkadaşlarım,

Genel Başkanımız MYK'da düşündüğü yenilikleri yaparak yerel yönetimlere hazırlık yapma sürecini başlatmış bulunmaktadır. Partimiz için çok önemli olan ANKARA, İSTANBUL, ANTALYA, MERSİN, ADANA vb illerinde Belediye Başkanlıklarını almamız gerekiyor. Buralarda kaybetme tahammülümüz ve lüksümüz yoktur. Kurultay için imza veren vermeyen arkadaşlarımızla birlikte omuz omuza yeni döneme hazırlanmaya davet ediyorum. Yerel yönetimlerden sonra yeni tüzük çalışmalarıyla birlikte yapılanmamız için program, çalıştaylar ve yeni hedefler bildirgeleri hazırlayarak. Bunları oldu bittiye getirmeden acele etmeden, zorlamadan,birbirimizle inatlaşmadan yapabilmeliyiz. CHP hepimizin partisidir. Hiç kimsenin dışlanmadığı bir anlayışı yaklaşımı yeni yönetimden bekliyoruz. Bu konuda Başta genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'na güveniyoruz.

Tüm örgütümüzle kenetlenmeliyiz. Görev değişiklikleri nöbet değişiklikleridir. Yeni bir heyecanla kırgınlıklarımızı bir kenara koyarak yolumuza hep birlikte devam edelim. Saygılarımla.

Hüseyin Saygılı

CHP eski PM ÜYESİ 

CHP'li Hüseyin Saygılı Delegelere Seslendi!... CHP'li Hüseyin Saygılı Delegelere Seslendi!...

yukarı çık