CHP PM ÜYESİ ECEVİT KELEŞ'TEN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) PM üyesi ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ecevit Keleş, Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

SİYASET 10.04.2024, 13:42 10.04.2024, 13:43
CHP PM ÜYESİ ECEVİT KELEŞ'TEN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI!

CHP Parti Meclisi Üyesi Ecevit Keleş mesajında şunları söyledi:

" Rahmet, mağfiret ve ilahi affın zirveye ulaştığı 11 ayın sultanı mübarek Ramazan ayını elimizdeki maddi zenginliği, dilimizdeki güzel sözü ve  gönlümüzdeki sevgiyi herkesle paylaşarak yaşayıp, Ramazan Bayramı’na ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
 
Bayramlar, mutlulukların paylaşıldığı, birlik, beraberlik, kardeşlik ve dostluk duygularının zirveye ulaştığı, insanların kaynaşmasına ve huzurlu yaşamın tesisine vesile olan müstesna günlerdendir.
 
Sevinmek kadar sevindirmenin de büyük önem taşıdığı bu özel günlerde, nefsimizin ve bencilliğimizin bizi yönlendirmesine fırsat vermeden kırgınlıkları, dargınlıkları zihnimizden ve davranışlarımızdan söküp atmalı, yetimlerin, gariplerin, kimsesizlerin tebessümüyle, bayram sevincimize onları da ortak etmeliyiz.
 
Bu duygu ve düşüncelerle;aziz milletimizin ve tüm İslam âleminin Ramazan Bayramı’nı en kalbi duygularımla kutluyor, bayramın tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diliyorum.Ramazan Bayramınız mübarek olsun"dedi.

Yorumlar (0)