CHP'nin ekonomi otobüsünün ilk durağı belli oldu

CHP Ekonomi Masası’nın Ekonomi Otobüsü, aralarında genel başkan yardımcıları, milletvekilleri ve Parti Meclisi üyeleri bulunan CHP Ekonomi Masası üyeleri, sanayici, esnaf ve çiftçinin sorunlarını dinlemek üzere Türkiye gezisine çıkıyor. Ekonomi otobüsünün ilk durak Mersin, Adana ve Hatay olacak.

CHP'nin ekonomi otobüsünün ilk durağı belli oldu

CHP Ekonomi Masasının Türkiye gezisi, bugün Mersin'den başlayacak. Ekonomi Otobüsü, daha sonra Adana ve Hatay'a gidecek.

CHP Ekonomi Masası'nda, Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak ile Genel Sekreter Selin Sayek Böke'nin yanı sıra genel başkan yardımcıları Lale Karabıyık, Bülent Kuşoğlu, Ahmet Akın, Fethi Açıkel ve Veli Ağbaba bulunuyor.

Masanın diğer üyeleri de İstanbul Milletvekilleri Akif Hamzaçebi, İlhan Kesici, Aykut Erdoğdu, Gökhan Zeybek, Özgür Karabat, Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal, Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, İzmir Milletvekili Bedri Serter, Konya Milletvekili Abdüllatif Şener, Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan ve eski İstanbul Milletvekili Bihlun Tamaylıgil'den oluşuyor.

CHP Parti Meclisi Üyesi, Kılıçdaroğlu'nun Başdanışmanı Deniz Demir Twitter hesabından otobüsün fotoğrafını paylaşarak, "CHP Ekonomi Masası’nın Ekonomi Otobüsü yola çıkıyor. İlk durak Mersin, Adana ve Hatay..." dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER