AKP'li yöneticiler 'çok yüksek riskli' grupta yer alan kentte mağaza açılışı yaptı

Türkiye genelinde en çok vaka görülen iller arasında olan Rize'deki görüntüler pes dedirtti. AKP'li üst düzey isimler koronavirüs salgınına rağmen mağaza açılışı yaptı.

SİYASET 02.03.2021, 16:46 02.03.2021, 16:55
AKP'li yöneticiler 'çok yüksek riskli' grupta yer alan kentte mağaza açılışı yaptı

Türkiye genelinde en çok vaka görülen iller arasında olan Rize'deki görüntüler pes dedirtti. 1 Mart’ta Rize’de bir işletmenin açılışına onlarca insan katıldı. Pandemi kuralları ise hiçe sayıldı.

Açılış nedeniyle düzenlenen törene, AKP Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Rize Milletvekili Muhammed Avcı, AKP Rize İl Başkanı İshak Alim, İl Genel Meclis Başkanı İbrahim Türüt, İl Müftüsü Naci Çakmakçı, davetliler ve vatandaşlar katıldı.

Olayrize'de yeralan habere göre; Kentsel dönüşüm kapsamına giren ve işletmesini taşımak durumunda kalan Alışveriş Mağazası siyasilerinde katıldığı organizasyonla bugün açıldı. Onlarca insanın iç içe olduğu açılışta pandemi kurallarının hiçe sayıldığı görüldü.

Cenazelerin çay sohbetlerinin kalabalık olması nedeniyle yasaklandığı Rize’de market açılışındaki tablo ise virüs yayılımının neden olduğunu gösterir cinsten.

Yorumlar (0)
16
açık