Akbulut: ''Başta Sağlık Bakanımız olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımızı ayırt etmeden yanlarındayız''

Cumhuriyet Halk Partisi Burdur İl Başkanı İzzet Akbulut, AK Parti Milletvekili Bayram Özçelik’in açıklamasına cevap verdi Başkan Akbulut, “Bizler günlerdir Başta Sağlık Bakanımız olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımızı ayırt etmeden yanlarında olduğumuzu bildiriyoruz.” dedi.

Akbulut: ''Başta Sağlık Bakanımız olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımızı ayırt etmeden yanlarındayız''

Başkan Akbulut’un yazılı basın açıklaması şu şekilde;

 

MV Bayram Özçelik bir açıklama yapmış.

 

Tüm hemşehrilerimize o açıklamayı okumalarını rica ediyorum. Sözüm ona virüs salgınının yayılmasını engelleme çabası için çalışan kurum ve kişileri yazmış. Hadi yine unuttunuz Burdur’un vekili olduğunuzu ve sadece AKP MV gibi davranıyorsunuz; hadi Belediye Başkanımız Ali Orkun Ercengiz’e, Milletvekilimiz Mehmet Göker`e ve bizlere siyasi hırs besliyor ve saymıyorsunuz; peki günlerdir gece gündüz ilin tüm kurum binalarını, camilerini, caddelerini, sokaklarını dezenfekte etmeye çalışan BELEDİYE İŞÇİ lerimizi saymaktan, bir teşekkür etmekten nasıl kendinizi alıkoyuyorsunuz.

 

Bizler günlerdir Başta Sağlık Bakanımız olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımızı ayırt etmeden yanlarında olduğumuzu bildiriyoruz.

 

Amacınız siyaset yapmak ise alasını yaparız ama bu dönem de Vatandaşlarımız bizlerden siyaset değil sağlıklarını korumamız için birlik olup gerekli çalışmalarımızı yapmayı bekliyor. Biraz mola verelim siyasete sayın Vekilim önce sağlık.Şimdi gerçekten de aynı gemide olduğumuzu anlama zamanı, şimdi birlik olma zamanı diyor tüm vatandaşlarımıza zorunlu olmadıkları müddetçe dışarı çıkmamaları, evlerinde gerekli hijyenleri sağlayarak beklemeleri çağrımızı yeniliyoruz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER