banner288

Adnan Oktar ile fotoğrafı ortaya çıkan AKP'li isimden yalanlama!

AKP Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen, Adnan Oktar ile fotoğraflarının ortaya çıkmasının ardından bir açıklama yaparak fotoğrafların partisini yıpratmak için hazırlandığını ifade etti. Türkmen, "Benim cemaatle, tarikatla, karıyla, kızla, parayla pulla ne işim olur" dedi.

banner287
Adnan Oktar ile fotoğrafı ortaya çıkan AKP'li isimden yalanlama!

AKP Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen, kamuoyunda “Adnan Hoca” olarak bilinen tarikat lideri Adnan Oktar ile olan yakınlığını haber yapan yerel Halkın Sesi Gazetesi'nin paylaştığı fotoğrafların montaj olduğunu iddia etti.

Gazete Duvar'da yer alan habere göre, Kendisiyle ilgili çıkan haberlerin kasıtlı ve partisini karalamak için yapıldığını söyleyen Türkmen, “Benim cemaatle, tarikatla, karıyla, kızla, parayla pulla ne işim olur? Beni zaten tanıyan tanıyor” dedi.

'FOTOĞRAFLARI KESEREK YANIMA KOYMUŞLAR'

Haberde çekilen fotoğrafların dönemin Bakanı Yaşar Yakış’ın bir iftar programında çekildiğini belirterek, “Ben Adnan Oktar'mış, kimmiş tanımam” diyen Türkmen açıklamasında, “O dönem Bakan Yaşar Yakış’ın bir iftar yemeğine katıldık. O fotoğraflar da o zaman çekilmiş. Daha önce de karı kız fotoğrafları bularak yanıma kesip yapıştırmışlar” ifadesini kullandı.

'PARTİMİZİ YIPRATMAYA ÇALIŞIYORLAR'

“Güzel de yapmışlar, milleti kandırdılar” diyen Türkmen ayrıa şunları söyledi:

“Bunlar partimizi yıpratmak için yapılan hareketler. Bunun herkes farkında. Biz işimizin başındayız. Olmaya da devam edeceğiz.”

Adnan Oktar, 2018 yılında "Suç işlemek amacıyla örgüt kurma", "Çocuğun cinsel istismarı", "Nitelikli Cinsel Saldırı", "Şantaj" gibi suçlar nedeniyle tutuklanmıştı.

Güncelleme Tarihi: 30 Ekim 2020, 11:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER