Abdüllatif Şener: Kanal’ı aç, Montrö’yü del, malvarlığı incelemesininden kurtul demiş olmasınlar!

CHP Konya Milletvekili Abdüllatif Şener, CHP ile hükümet arasında tartışmalara neden olan Kanal İstanbul Projesiyle ilgili görüşlerini paylaştı.

Abdüllatif Şener: Kanal’ı aç, Montrö’yü del, malvarlığı incelemesininden kurtul demiş olmasınlar!

Twitter üzerinden açıklamalarda bulunan Şener, “Kanal İstanbul ısrarının esrarı ne?” sorusunu yönelterek, “Israrın esrarı Montrö Anlaşmasında.. ABD savaş filosunun yerleşemediği tek yer Karadeniz. ‘Kanal’ı aç, Montrö’yü del, malvarlığı incelemesininden kurtul’ demiş olmasınlar!” dedi.

Şener’in açıklamaları şöyle:

“Kanal İstanbul ısrarının esrarı ne?

-Doğru; korkunç bir rant iştahı var.

-Evet ama yetmez!

-Israrın esrarı Montrö Anlaşmasında.. ABD savaş filosunun yerleşemediği tek yer Karadeniz.

-Aman dikkat!

-Kanal’ı aç, Montrö’yü del, malvarlığı incelemesininden kurtul demiş olmasınlar!”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Çetin. Bakic
Çetin. Bakic - 10 ay Önce

Akp genel başkanına hitaben bu sevdadan vaz geç bu ülke kolay kazanılmadı bu toprakları atalarımız kan larini canlarını verdiler lütfen kanalı aklınızdan çıkarın?

yıldıray yılmaz
yıldıray yılmaz - 10 ay Önce

Bu ülkede neler olmadıki: Önce ordunu suçla üst rütbelileri kodeslere tık, generkurmay başkanını bile suçsuz yere hapse at yıllarca,ğlkenin gizli saklı neyi varsa saklandığı kozmik odayı aç ve boşalt, devlet bakkal deyildir diyerek kurulu bütün fabrika ve kuruluşlarını,bankaları yabancı ülkelere sat,topraklarını, ormanlarını ve güzel yerleri arap şeyhlerine-kırallarına sat, tarımı çiftçiliği zayıflat, kendi toprağını ekip dikme git Afrka'dan somaliden toprak kirala, dağlarını ormanlarını kes binlerce ağacı yok et, dağları maden arasınlar diye yabancı şirketlere sat,önümüzdeki yıllar içinde toprağımızı,suyumuzu,insanları,hayvanları ,kurdu kuşu zehirleyeceğini bile bile sat, yabancı ülkelere Türk askerini gönder ve göndermek için anlaşmalar yap, Suriye halkını ve yabancı bazı baze insanını ülkemize doldur, yolsuzsuklar,hırsızlıklar, bir çok insana rant kapıları yarat, ülkemizin haklarını korumama yabancı kapılar ardında kişisel çıkar ve korkularınızdan dolayı pazarlıklar,...vs.vs daha bir sürü olumsuzluklar yapmaya devam et.
Soru açık ve net: Sizce buna ne denir?

Salih Arslan
Salih Arslan - 10 ay Önce

Sayın Vekilim siz düzeyli dürüst bir kişiliğe sahipsiniz.Chp. ye katildig>nizdan beri çizginizi bozmadınız.Buradaki değerlendirmenizi önemli buluyorum.Cunku gereksiz yere degerlendirmeler yapmiyacaginiza inaniyorum.Bu konuda bir istihbaratınız olmasa bunu yazmazdınız.Dilerim yalnış yapanlar bir gün hesabını verirler.slm.

Ali yavuz
Ali yavuz - 10 ay Önce

BU HIRS NI YE?
BU ÜLKEDE TEK SENMİSIN DOĞRU.
ZATEN GERÇEK LIDER OLSA TAYİP
DERKI BU ÜLKEDE GENC DINAMIK
YENI DÜŞUNCELER VAR.
BIZ BU KADAR YAPTIK SIRA SIZ DE DER.
AMA HAYIR O TEK BENIM BENIM AILEM BU ÜLKEYI YONETECEK DIYO.
BUDA ONU SEVENLERI BILE ARTIK
BIKTIRDI.
MILLET DÜRUST ÇALISANLARA AKIYOR.
BİRDE HEP HILE ILE PARA KAZANANLARIN SAVUNUCUSU
BU NEDEN ????

SeyitAli Bingöl
SeyitAli Bingöl - 10 ay Önce

Aynen katılıyorum. Bu adam ülkemizi uçuruma sürüklüyor.

Karahan Mete
Karahan Mete - 10 ay Önce

Aynen katiliyorum

Nebahat Doğan
Nebahat Doğan - 10 ay Önce

Kesinlikle ABD ŞANTAJI ALDATILMASI BÖYLE OLUR BUNU UNUTMAYIN SONUNDA KAÇAMAZ AKP Lİ GB TAYYİP ERDOĞAN YAPTIKLARI ÖNCEDEN BİLİYORUZ MİLOŞEVİÇ ÇAUŞESKO GADAFİ SAADAM MÜBAREK

HıfzıYıldırım
HıfzıYıldırım - 10 ay Önce

Böyleyse yazıklar olsun aşağıda hesabı çok zor


SIRADAKİ HABER