YAYIN İLKELERİMİZ:

 

Gazetekritik yayına başladığı günden bu güne amacı; gerçek, doğru,vicdanlı ve halktan yana taraf bir habercilik anlayışı çizmiştir. Gazetekritik haber sitesi tam bağımsız bir yayın anlayışına sahiptir. Gücünü yurttaştan alır. Hiçbir kişi ve kuruluşun himayesinde veya tekelinde değildir.

 

 

YAYIN İÇERİĞİMİZ


Siyaset, politika, ekonomi, magazin, teknoloji,doğa,meclis,yerel ve spor haberleri sitemizde! Yerel haber siteleri ve global haber siteleri içinde en vicdanlısı olma gayesi ile haberlerimize yer vermekteyiz.Gündem haberleri ve güncel gelişmeleri son dakika haberleri ile sunacağız.

 

 

VİZYONUMUZ


Bu yolda yürürken, belirlediğimiz etik değerler doğrultusunda bağımsız ve özgür bir haber sitesi olarak "Haberin kalbi" sloganımız ile vicdanlara seslenmeye devam edeceğiz.


Bu kapsamda dün olduğu gibi yarında aynı çizgide yayın yapmaya devam edecektir.

 

 

SOSYAL MEDYA


Facebook, twitter, instagram ve youtube üzerinden gazetekritik hesaplarını takibe alabilirsiniz. Böylelikle haberlerimize dilediğiniz kanaldan ulaşabilirsiniz.

 

 

MOBİL UYGULAMA

Mobil uygulamamız  olan m.gazetekritik.com ile cep telefonlarınızdan sitemizin ulaşabilirsiniz. Android ve İOS uygulamaları ise çok yakında aktif olacak.