banner288

İsmail Saymaz: “Türkiye Cumhuriyeti dünyada tek başına parmakla gösteriliyor, bunun tek kahramanı Atatürk''

Gazeteci İsmail Saymaz’ın Habertürk ekranlarında Mustafa Kemal Atatürk ile ilgili söylediği sözler sosyal medyada büyük ilgi gördü.

banner287
İsmail Saymaz: “Türkiye Cumhuriyeti dünyada tek başına parmakla gösteriliyor, bunun tek kahramanı Atatürk''

Gazeteci İsmail Saymaz’ın Habertürk ekranlarında Mustafa Kemal Atatürk ile ilgili söylediği sözler sosyal medyada büyük ilgi gördü. Saymaz, “Türkiye Cumhuriyeti demokratik, laik hukuk devleti olduğu için dünyada tek başına parmakla gösteriliyor. Bununda tek bir kahramanı var oda mucizevi Mustafa Kemal Atatürk” dedi.

Habertürk TV’de yayınlanan “Nedir Ne Değildir?” programının son bölümünde 24-25-26. Dönem Diyarbakır Milletvekili Altan Tan, İlahiyatçı-Akademisyen Prof. Dr. Hilmi Demir, Aydın Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Ramazan Kurtoğlu, Ceza Hukukçusu Prof. Dr. Ersan Şen, Gazeteci Yusuf Kaplan ve Sözcü Gazetesi Yazarı İsmail Saymaz konuk oldu.

Söz konusu programın son bölümünde; Türkiye’de tarikatların, cemaatlerin siyasi ve sosyal hayattaki rolü, hukuki statüleri; dünden bugüne tarikatların geçirdiği değişim ve dönüşüm ile ABD ve Avrupa’da tarikatların etkisi tartışılırken, Gazeteci İsmail Saymaz’ın açıklamaları sosyal medyada gündeme geldi.

Saymaz, Türkiye’nin demokratik, laik hukuk devleti olduğu için dünyada tek başına parmakla gösterildiğini söyleyerek, “Bununda tek bir kahramanı var oda mucizevi Mustafa Kemal Atatürk. Başka bir örnek dahi yok” dedi.

Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2020, 18:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER