Fatih Altaylı'dan Nagehan Alçı'ya: Sicil memuru

Habertürk Genel Yayın Yönetmeni ve yazarı Fatih Altaylı, Nagehan Alçı'ya "sicil amiri" benzetmesinde bulundu.

Fatih Altaylı'dan Nagehan Alçı'ya: Sicil memuru

Habertürk Genel Yayın Yönetmeni ve yazarı Fatih Altaylı, bir süredir İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na köşesinden ‘uyarılar’da bulunan Nagehan Alçı arasında atışma son hız devam ediyor.

‘İMAMOĞLU’NUN SİCİL AMİRİ GİBİ’

Altaylı’nın bugünkü yazısında Nagehan Alçı ile ilgili ”İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun sicil amiri gibi hareket eden ve sürekli kendisine nasihatlerde bulunan köşe komşumuz Sayın Nagehan Alçı, Ekrem Bey’den ümidi kesti sonunda.’ ifadelerini kullandı.

‘ALÇI’NIN HAKLI OLDUĞU KONU’

İmamoğlu için “O beni dinlemiyor, kendisini hizaya sokamadım. Ama bu işi eşi yapacak, onun ayaklarını yere indirecek” yorumu yapan Alçı’ya hak veren Altaylı şu değerlendirmede bulundu;

Siyaseten ayakları yerden kesilen, kendini çok büyük gören, makuliyetle bağlantısı kesilen tüm siyasetçilerin en önemli ilacı eşleridir.

Toplumun had bildiremediği, bildirse bile ciddiye alınmadığı, ciddiye alınsa bile kıskançlıktan, düşmanlıktan olduğuna inanıldığı eleştirilerin tümünü en iyi yapabilecek ve liderlerin gerçekle bağlantısını yeniden tesis edebilecek tek kişi eşlerdir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Jeanne d'arc
Jeanne d'arc - 1 yıl Önce

Fatih bey,boşverin Allahaşkına;zaman harcayak akıllı uslu faydalı bir konu bulun kendinize;o kadını ve kocasını ciddiye alanın zerre i miktar aklı yok;onlarda kendini öyle avutsun dünyada bakalım..uğraşacaksanız denginiz insanlarla uğraşın,minyonlarla değil☺️☺️☺️

SIRADAKİ HABER