Miray Daner, Kubilay Aka hakkında konuştu!

Sevilen oyuncu Miray Daner, hakkında çıkan Kubilay Aka ile barışma iddialarında son sözü söyledi. Suadiye'de görüntülenen Daner, kendisini aldatan Kubilay Aka ile barışmasının söz konusu olmadığını söyledi.

Miray Daner, Kubilay Aka hakkında konuştu!

Güzel oyuncu Miray Daner, sessizliğini nihayet bozdu. Geçtiğimiz gün Suadiye'de görüntülenen Miray Daner, Uçankuş TV'ye konuşurken kendisini bir gece kulübünde aldatan eski sevgilisi Kubilay Aka ile barışmasının söz konusu olmadığını söyledi. Güzel oyuncu, Kubilay Aka ile barışma iddiaları hakkında, "Kubilay ile barışmam mümkün değil.'' dedi.

GÜNDEME BOMBA GİDİ DÜŞTÜ

Geçtiğimiz günlerde Kubilay Aka'nın sosyal medya üzerinden bir kadına yazdığı mesajlar ifşa edilmişti. Kubilay Aka'nın Miray Daner'le ilgili "İlişkimizde kopmalar yaşıyoruz ciddi bir şey yaşamıyoruz. Bu yaşta birinin ciddi bir ilişki yaşaması doğru değil" dediği ortaya çıkmıştı. Aldatma iddiaları gündeme bomba gibi düşmüştü.

BARIŞMAMIZ SÖZ KONUSU DEĞİL

Miray Daner, Kubilay Aka ile ilgili "Özel hayatımla ilgili fazla konuşmak istemiyorum ama Kubilay ile barışmamız söz konusu değil." dedi.

Güzel oyuncu, Kubilay Aka'nın mesajlarının ifşa olmasıyla ilgili ise "Tek söyleyebileceğim bir ilişkimiz olmadığı" dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2020, 16:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER