banner226

Mahsun Kırmızıgül'ün SGK’ya 3.5 milyon borcu var

Mahsun Kırmızıgül’ün Prestij Müzik’te yönetim kurulu başkanlığı yaptığı dönem devlete olan borçlarını ödemediği iddia edildi.

Mahsun Kırmızıgül'ün SGK’ya 3.5 milyon borcu var

Sabah Gazetesi'nden Gökhan Gökduman'ın haberine göre Hilmi Topaloğlu, Burhan Aydemir ve Mahsun Kırmızıgül'ün ortak olduğu, 90'lı yıllarda müzik fabrikası gibi çalışan Prestij Müzik kapansa da borçları ile hâlâ gündemde. Kırmızıgül'ün, Prestij Müzik'in yönetim kurulu başkanı olduğu dönemden olan borçlarını yıllar geçmesine rağmen ödemediği ortaya çıktı.

SGK borç dökümlerine göre; Kırmızıgül'ün 1999-2005 yıllarından kalma devlete 3.5 milyon liralık sigorta borcu var. Defalarca yapılan tebligatlara rağmen bir türlü borcu tahsil edemeyen SGK, son çare olarak da icra takibi başlattı. Buna rağmen Kırmızıgül'ün, devlete olan olan borcunu ödemediği iddia edildi.

İCRA TAKİBİ BİLE BAŞLATILMIŞ
SGK borç dökümlerine göre; Kırmızıgül'ün 1999-2005 yıllarından kalma devlete 3.5 milyon liralık sigorta borcu var. Defalarca yapılan tebligatlara rağmen bir türlü borcu tahsil edemeyen SGK, son çare olarak da icra takibi başlattı. Buna rağmen Kırmızıgül'ün, devlete olan olan borcunu ödemediği belgelendi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER