banner226

Fatih Terim'in kızı Buse Terim Bahçekapılı 21 kilo verdi!

Fatih Terim'in kızı Buse Terim Bahçekapılı 21 kilo verdi. İşin sırrını açıkladı

Fatih Terim'in kızı Buse Terim Bahçekapılı 21 kilo verdi!

Geçtiğimiz haftalarda korona virüs testi pozitif çıkan Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim'in kızı Buse Terim Bahçekapılı, bir dönem aldığı kilolardan tam 21 kilo vererek bambaşka biri oldu. Terim, sırrı böyle açıkladı.

Coronavirüs testi pozitif çıkıp, tedavisine evde devam edilen ünlü teknik direktör Fatih Terim'in kızı Buse Terim Bahçekapılı, son dönemde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar ile dikkat çekiyor. 21 kilo vererek başka birine dönüşen Bahçekapılı, işin sırrını açıkladı. 

"Aralıklı oruç sistemi sayesinde kurtuldum": Hedeflediği kiloya daha ulaşmadığını belirten Buse Terim, fasting’ yani ‘aralıklı oruç’ sistemiyle 21 kilo verdiğini söyledi. Terim, bir dönem sosyal medyada kötü niyetli insanlar tarafından kiloları nedeniyle acımasızca eleştirildi. 

Bu yorumların bir çoğunu kadınların yaptığının altını çizen Buse Terim, 18 ay arayla 2 çocuk doğurduğunun hatırlatıp, “Kilo yerine neler yaptığıma bak, takdir etmeyi öğren ve hemcinsim olduğunu hatırla” ifadelerini kullandı. 

"Aralıklı oruç nedir?": Aralıklı oruç diyeti vücudun belirli bölgelerinde biriken yağın kaybedilmesini ve metabolizmayı çalıştırarak hızlı bir şekilde kilo vermenizi sağlayan popüler diyetlerden biridir. 

Diyet ve diğer kilo verme programlarından farklı olarak belirli saatlerde hiçbir şey tüketmeden yapacağınız beslenme şeklidir.

Buse Terim Bahçekapılı Kimdir? 
Buse Terim, 21 Ağustos 1990 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Annesi Fulya Terim, babası Teknik Direktör Fatih Terim’dir. Merve adında ablası vardır. 
Okuduğu Yüzyıl Işıl Koleji’nden 2007 yılında mezun oldu. 2011 yılında da New York Fashion Institute of Technology’de Moda Pazarlama ve Yöneticiliği bölümünü bitirdi. 
Burberry, Dolce&Gabana, Elle Dergisi ve Ralph Lauren gibi markalarda staj yaptı. Mezuniyetinin ardından çok sevdiği New York’u terk ederek İstanbul’a döndü.
Hobi olarak öğrencilik yıllarında başladığı moda blogger’lığını daha profesyonel bir platforma taşımak için kolları sıvadı. 

Blogunda stil ipuçlarından sezonun trendlerine kadar her şeyi incelerken, bir yandan da ünlülerin gardıroplarına girerek stillerini inceliyor ve ‘her karakter ayrı bir gardrop‘tur mantığı ile çalışıyor.
New York, Paris, Milano, Londra gibi uluslararası moda sektörünün en prestijli moda haftalarına düzenli olarak katılarak tecrübelerini hem kendi websitesinde, hem de konuk yazar olarak Türkiye’nin en çok takip edilen gazete ve dergilerinde okuyucularına aktarıyor.
Öğrenmekten vazgeçmeyen Buse Terim‘in, Moda Haftalarında sokaklarda stil gözlemleri yapmak ise en keyifli özel zevkidir.
Buse Terim, 16 Mayıs 2014 tarihinde Volkan Bahçekapılı ile evlendi. Soma faciasıyla ertelenen düğün 6 Haziran 2014 tarihinde yapıldı.
Buse Terim'in Instagram hesabında 2 milyona yakın takipçisi bulunuyor. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER