19 Mart 2019, Salı

Haberin Kalbi - Türkiye'nin En Güncel Haber Sitesi

Cem Yılmaz o sözlere ateş püskürdü: Terbiyesiz

Cem Yılmaz o sözlere ateş püskürdü: Terbiyesiz

Ünlü komedyen Cem Yılmaz sosyal medyadan yaptığı açıklamada, bir röportaj sırasında “Cem Yılmaz olmazsa başka Cem Yılmaz'lar çıkar” sözünü söyleyen Aslı Irmak Acar’a, “Terbiyesiz” diye yanıt verdi.

Yılmaz, yüksek bilet fiyatları konusunda eleştirdiği firma yetkilisine “Hayatımda ilk defa gördüğüm bu hanım yeni Cem Yılmaz'lar çıkaracakmış! Yavaş çıkarsın. Hanımefendi hadi bırak Cem Yılmaz çıkarmayı da tüm Türkiye’de sinema biletini 15 lira yapmayı teklif ediyorum 40 liraya bilet satmak yok varmısın? Yoksun tabi… İyi çıkarmalar Cengizi geçiyorum. Bu cüretkar insanlar gözönünde olan kişileri kullanıp dümenini döndürmek istiyorsa yanlış adres! Ben filmimi 10 lira kardeşler mısır da bedava der yine gösteririm! Bunu cümle alem duysun Cem Yılmaz çıkaracak mış mış mış! Cem Yılmaz çıkardı haberin yok…. terbiyesiz.

Ey ahali ! Bana , filmdeki artiste paraları götürdünüzden başka eleştrisi olmayanlara dahil soruyorum, Sinema bileti kaç lira? ben filmimi kaç liraya seyircime satıyorum ki bu hanım neyin üzerinden kime kıyak yapıyor ? Ve utanmadan halkçılık satıyo ! Yap çabuk bileti 15 lira ! Benden bu kadar ! Teşekkürler…şimdi mikrofon sende” yanıtını verdi.

Resmi Twitter'da görüntüle

Resmi Twitter'da görüntüle


yukarı çık