Britney Spears “I Did It Again” şarkısının 20. yıldönümünü kutladı

Britney Spears'ın ikonik şarkısının tüm dünyayı sallamasından beri yirmi yıl geçti.Britney Spears'ın "Oops!... I Did It Again" şarkısı 27 Mart 2000'de yayınlanmıştı.

Britney Spears “I Did It Again” şarkısının 20. yıldönümünü kutladı

38 yaşındaki pop şarkıcı, cuma günkü “Oops!… I Did It Again” un 20. yıldönümünü Instagram üzerinden kutladı. Şarkının klibindeki ikonik kostümü ile olan fotoğrafını paylaşan Spears “Oops! …20 yıl nasıl bu kadar hızlı geçti?! ??! Buna inanamıyorum.” diye açıklama yazdı.

Britney Spears şarkının klibinde giydiği kıyafeti sayesinde yıllarca moda ikonu bile oldu. Spears aslında o kıyafeti çekimde giymeyeceğini ve aslında başka bir kostümle çekim yapacağını ancak sonradan bu catsuit’i çok beğendiği için bu kıyafetle çekim yaptığını dile getirdi. Spears yaptığı açıklamada “Kırmızı giysinin çok sıcak olduğunu hatırlıyorum…. ama dans eğlenceliydi !!!!! ” dedi ve şimdi karantinada olduğu için mutsuz olduğunu dile getirdi. Ünlü şarkıcı tüm hayranlarına onu destekledikleri için sonsuz teşekkürlerini sundu.

Spears’ın 20 yıl önce MTV'ye müzik videosu setinde gerçekten bir yaralanma geçirdiğini söylemişti. “Bir kamera vardı ve bir havai çekim vardı ve beni çekiyorlardı ve kamera düştü.” diye açıklama yapan Spears “Ve bu beni mahvetti ve dram vardı ... ama iyiyim.” diye eklemişti.

Şarkının müzik videosu 2000 MTV Video Müzik Ödülleri'nde üç ödüle aday gösterildi.Şarkının kendisi ise 2001 Grammy Ödülleri'nde En İyi Kadın Pop Vokal Performansı'na aday gösterildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER