Kemal Kılıçdaroğlu'nun "Özgür ve Adil Bir Türkiye İçin Yürüyüş" kitabı çıktı!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun  "Özgür ve Adil Bir Türkiye İçin Yürüyüş" kitabı kitap evlerinin raflarındaki yerini aldı.

Kemal Kılıçdaroğlu'nun "Özgür ve Adil Bir Türkiye İçin Yürüyüş" kitabı çıktı!

GAZETE KRİTİK-CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun  "Özgür ve Adil Bir Türkiye İçin Yürüyüş" kitabı  raflardaki yerini aldı.


Tekin Yayınevi tarafından basılan kitabın satış  fiyatı ise 25-30 TL arasında satılıyor.


Kitabın tanıtımı işe şu şekilde:

Özgür Ve Adil Bir Türkiye İçin Yürüyüş - Kemal Kılıçdaroğlu

“Melih Cevdet Anday’ın Telgrafhane şiirinde yer alan, "Düzelmeden memleketin hali/Düzelmeden dünyanın hali/
Gözüne uyku girmez" dizeleri en çok Kılıçdaroğlu’na yakışıyor. 2010-2020 tarihleri arasındaki konuşma ve yazılarından hazırlanan bu seçki kitap, gözüne uyku girmez bir siyasetçinin, sorumlulukla, ahlakla, vicdanla yürüdüğü yolu ve istikametini ortaya koyuyor.

Kemal Kılıçdaroğlu, kökleri Kuvayı Milliye’ye dayanan, ülkemizin ve cumhuriyetimizin kurucularının da içinde yer aldığı CHP’nin Genel Başkanlığına seçildiği Mayıs 2010’dan günümüze yaptığı konuşmalarda herkes için eşitlik, özgürlük ve adalet talebini inanç ve kararlılıkla dile getirdi.

Ülkenin bir zümre, grup ya da kişinin tahakkümüne bırakılmaması için uzun bir yürüyüş başlattı. Bu uzun yürüyüş, 100. yılında Cumhuriyet’in demokrasiyle taçlandırılmasıyla yeni bir aşamaya geçmiş olacak. Böylesine uzun mücadeleler ancak vatanını ve halkını seven insanların önderliğinde yılmadan ve kararlılıkla sürdürülebilir.

Bir kişi yürür ve ardından binler, on binler yürür…

Duvarlar parça parça yıkılır…

Adalet ve özgürlüğe böyle bir yoldan varılır...

Güncelleme Tarihi: 04 Ağustos 2020, 10:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER