BEŞİKTAŞ’TA SANATIN VE KÜLTÜRÜN YENİ MERKEZİ DOLMABAHÇE GAZHANE OLACAK

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat;  “İstanbul Büyükşehir Belediyemiz ve komşu ilçemiz Şişli Belediyesi ile ortak akılda sorumluluklarımızı paylaşarak projeler üreteceğiz.” ifadelerini kullandı.

KÜLTÜR-SANAT 25.03.2024, 13:10
BEŞİKTAŞ’TA SANATIN VE KÜLTÜRÜN YENİ MERKEZİ DOLMABAHÇE GAZHANE OLACAK

Beşiktaş Belediyesi,  İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Şişli Belediyesi iş birliğiyle hayata geçirilecek Dolmabahçe Gazhane Projesi, Beşiktaş’ın oldukça renkli sosyal ve kültürel hayatına yeni bir renk daha katacak. Beşiktaş’ın kültür başkenti olduğunu kaydeden Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat;  “İstanbul Büyükşehir Belediyemiz ve komşu ilçemiz Şişli Belediyesi ile ortak akılda sorumluluklarımızı paylaşarak projeler üreteceğiz.” ifadelerini kullandı.


‘MODERN TASARIM ve ZENGİN İÇERİK’
Kültür ve sanat hayatının oldukça yoğun yaşandığı Beşiktaş, Beşiktaş Belediyesi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Şişli Belediyesi iş birliğiyle hayata kazandırılacak Dolmabahçe Gazhane ile yeni bir kültür ve sosyal yaşam merkezine kavuşacak.  Konuyla ilgili bir açıklama yapan Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat; “Hayata geçireceğimiz Dolmabahçe Gazhane kültür ve sanatın kucaklaştığı bir mekân olacak. Modern tasarımı ve zengin içeriği ile Beşiktaş'ımızın sosyal hayatına dinamizm katacak bir kültür ve sanat merkezi olarak hayat bulacak.” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)