BEŞİKTAŞ FESTİVALİ’NDE İSKENDER PAYDAŞ RÜZGÂRI ESTİ!

Türk Pop müziğinin önemli isimlerinden prodüktör ve aranjör İskender Paydaş, Beşiktaş Festivali kapsamında Cüneyt Arkın Sanatçılar Parkı’nda orkestrasıyla birlikte dinleyiciyle buluştu. 

KÜLTÜR-SANAT 24.09.2022, 12:02
BEŞİKTAŞ FESTİVALİ’NDE İSKENDER PAYDAŞ RÜZGÂRI ESTİ!

Türk Pop müziğine sayısız eser kazandıran aranjör söz yazarı ve bestekar İskender Paydaş, Beşiktaş Belediyesi tarafından düzenlenen Beşiktaş Festivali’nde sahne aldı. Paydaş, hem prodüktörlüğünü üstlendiği albümlerden hem de yabancı ve hit şarkılardan oluşturduğu repertuvarıyla dinleyicileri 90’lardan günümüze keyifli, dinamik ve eğlenceli bir yolculuğa çıkardı. Sahne performansının çok yüksek olduğu Paydaş ve orkestrası seyirciden bol bol alkış aldı.

Sanatın dönüştüren ve güzelleştiren gücüne inandığını belirten Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat: 
“Gerçekleştirdiği tüm projelerle ses getiren, sayısız sanatçıya aranjörlük ve müzik direktörlüğü yapan sevgili İskender Paydaş’ı festivalimiz kapsamında Beşiktaş’ta ağırlamaktan mutluluk duyduk” dedi.

Gecenin sonunda İskender Paydaş ve orkestrası adına TEMA Vakfı’na bağışlanan fidan plaketi sanatçılara takdim edildi.

1 Ekim'e kadar devam edecek Beşiktaş Festivali bu akşam Nadine Labaki’nin Cannes Film Festivali Jüri Ödüllü filmi “Capharnaüm” ile devam edecek. Ayrıntılı bilgiye besiktas.bel.tr adresinden ulaşabilir.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
CHP'nin Cumhurbaşkanı Adayı Kim Olmalı?