21 Temmuz 2018, Cumartesi

Haberin Kalbi - Türkiye'nin En Güncel Haber Sitesi

SEO Eğitiminizi Uzman Kişilerden Öğrenin

SEO Eğitiminizi Uzman Kişilerden Öğrenin

SEO Eğitiminizi Uzman Kişilerden Öğrenin

Google, Bing ve Yahoo gibi büyük arama motorlarının web sitelerini neye göre sıraladıklarını merak mı ediyorsunuz? Videolar içerik olarak nasıl etkilidir ve nasıl kullanılmalıdır? Arama motoruna hangi sorgular yazılabilir merak mı ediyorsunuz? SEO yani, Arama Motoru Optimizasyonu  dünyasına hoş geldiniz. Bu eğitim , SEO uzmanlık alanındaki ilk ama verimli adımınız olacak.

SEO Eğitimi size, web sitenizde yer alan her türlü içeriği, tüm arama motorlarında en iyi sıralamalarda çıkartmak üzere optimize etmeyi öğretir. Dünyada en çok kullanılan arama motoru Google ve tabii diğer arama motorları algortimalarının ardında yatan asıl teoriyi sizlere en etkin ve anlaşılır şekilde aktarır. Ayrıca sayfa içi, sayfa dışı ve de sayfalardan bağımsız olarak yapılacak optimizasyonun önemi, verimli olarak arama motoru odaklı web sitesi denetimleri yapmanın gerekliliği gibi dijital pazarlamanın olmazsa olmaz dinamiklerini de bu eğitim programı kapsamında öğreneceksiniz. Teoride anlatılan her detayın bilgisayar üzerinde dijital ortamda uygulamalı olarak inşa edilmesi ise ayrıca SEO eğitiminin en önemli kazanımları arasında yer almaktadır.

Arama motorlarının nasıl çalıştığı, SEO görünüm değişimi ve gelecekte websitenizle ilgili olarak sizi nelerin bekleyebileceğinin temel unsurları tanıtılacaktır. Arama motorlarından ceza almamak için verilecek taktiklerin yanı sıra, daha fazla organik arama sonucu çekmek için kullanılan temel SEO stratejilerini ve taktiklerini öğreneceksiniz. Ayrıca, SEO'yu başarılı bir kariyer yolunda nasıl konumlandıracağınızı keşfedeceksiniz.

SEO Eğitimi için Gereken Ön Şartlar Nelerdir?

SEO Eğitimi kapsamında aktarılacak olan SEO teknik kavramlarını  daha iyi anlamak için HTML konusunda kod uygulama mantığını az da olsa bilmek gerekmektedir. SEO Eğitimi’ne katılmak için, uzman bir web tasarımcı olmak ön koşul değildir. Bu alanda uzmanlaşmak isteyen dijital dünyada çalışmak isteyen tüm katılımcılara yönelik bir eğitimdir.

Eğitime Kimler Katılmalıdır?

Web tasarımı yapabilen ve Google'ın dünyadaki etkisini düşünerek çalışmalarını bu yönde geliştiren ve işlerinde en doğru ve etkin şekilde bu çalışmaları uygulamayı hedefleyen herkes bu eğitime katılmalıdır. 

SEO Eğitimi Amacı Nedir?

SEO, web sitenize ziyaretçi çekmenin en önemli kaynaklarından biridir. SEO eğitimi amacı, başta Google olmak üzere tüm arama motorlarından en etkili şekilde yararlanmanızı sağlamaktır. Doğru uygulanmış kapsamlı bir SEO tekniği ile arama sorguları sonucunda, arama motorlarında üst sıralarda çıkabilir, daha fazla sayıda ve daha doğru bir kullanıcı kitlesine ulaşabilirsiniz. Bu şekilde doğru uygulamalarla da dijital dünyada rakiplerinizin her zaman bir adım önüne geçebilirsiniz.

Marka bilinirliğinizi ve tanınırlığınızı artıracak bu SEO eğitimi  sonunda, dijital reklam dünyasının son dönemlerdeki en popüler uygulamlarına hakim olarak, teknik donanım ile tüm işlerinizi yapabileceksiniz. SEO hakkında yapılması gerekenleri öğrenirken, SEO konusunda yapılmaması gereken yanlışları da mutlaka bilgilerinize katacaksınız.

yukarı çık