Yves Rocher Güneş Kremi Çeşitleri ile Cıvıl Cıvıl Bir Yaza Merhaba!

Ilık esen bahar mevsimi her geçen gün yerini yaza bırakıyor. Güneşin sıcaklığı, her ne kadar içimizi ısıtsa da cildimizi koruma ihtiyacını da beraberinde getiriyor. Özellikle güneş kremi, bu vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan bir tanesi.

Yves Rocher Güneş Kremi Çeşitleri ile Cıvıl Cıvıl Bir Yaza Merhaba!

Yves Rocher Güneş Kremi Çeşitleri ile Cıvıl Cıvıl Bir Yaza Merhaba!

Ilık esen bahar mevsimi her geçen gün yerini yaza bırakıyor. Güneşin sıcaklığı, her ne kadar içimizi ısıtsa da cildimizi koruma ihtiyacını da beraberinde getiriyor. Özellikle güneş kremi, bu vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan bir tanesi. Koruma özelliği açısından büyük önem taşıyan bu kişisel bakım ürünleri marka çeşitlerine göre de değişiklik gösteriyor. Örneğin: Yves Rocher markasının ürün skalasında yer alan güneş koruyucuları tercih edebileceğiniz seçeneklerinden bir tanesi. Güneş sütü, güneş yağı ve güneş spreyi gibi koruyucu ürün çeşitleri ile birlikte kullanabileceğiniz güneş kremleri ile siz de yaza enerjik bir başlangıç yapabilirsiniz.

Cilt Tipini Belirle, Işıl Işıl Bir Cilde Kavuş!

Yves Rocher’nin güneş kremi çeşitleri, hem aromatik bileşenleri hem de pratik şişe ambalajları ile büyük beğeni kazanıyor. Üstelik ürünlerin pek çoğu vücudunuzun D vitamini ihtiyacını karşılamaya da yardımcı. Yani dışarı çıktığınızda hem cildinizi zararlı ışınlara karşı koruyabilir hem de güneş ışınlarından cildinizin ihtiyacı oranında faydalanabilirsiniz. İçerisinde yer alan doğal filtreler, cildin temelinde yer alan melanini destekleyerek güneşin zararlı ışınlarının teninize zarar vermesine engel oluyor.

Bronzlaşırken Güneşten Korun!

Güneş kremi koleksiyonu arasında hem bronzlaştırıcı hem de koruyucu pek çok ürün seçeneğine yer veriliyor. Besleyici içeriğe sahip olan bronzlaştırıcılar, UVA ve UVB ışınlarına karşı etkili bir koruma sunarken cildinizin ihtiyaç duyduğu bakımı yapmayı da sağlıyor. Ayrıca cilde doğal rengine uygun bir ışıltı kazandırarak kendinizi daha enerjik ve zinde hissetmenizi kolaylaştırıyor.

Egzotik bir tene kavuşmak isterseniz bitkisel formüllerle geliştirilen bronzlaştırıcılar tam size göre! Muhteşem kokulu kremler güneşin enerjisini iliklerinize kadar hissedebilirsiniz. Dilerseniz güneş sonrası bakım kremleri ile güneşlenme sonrası yorulan cildinize bakım yapabilirsiniz. Boğa Dikeni muzicesinden ilham alınarak geliştirilen koruyucular, güneşin yaratabileceği kırışıklık ve güneş lekesi gibi cilt problemlerine karşı üstün koruma sunuyor. Ayrıca cilt kaybettiği nemine de kısa sürede kavuşuyor. Yves Rocher güneş kremi çeşitleri ile kişisel bakımınızı tamamlamak artık çok daha kolay! Güneşten gelen ışıltıyı yakalayın ve yazın tadını doyasıya çıkartın.

 

 

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2018, 16:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER