Yeni Nesil Ekran Büyüteci

Gelişen teknoloji sayesinde özellikle akıllı telefon üzerinden film izlemek ya da farklı videoları daha büyük ekranda izlemek isteyenler için hazırlanmış olan üç boyutlu ekran olarak kullanılmaktadır.Gözlük kullanmadan üç boyutlu olarak istediğiniz video veya filmleri izleme olanağı sağlamakta olan crazy screen özel olarak tasarlanmıştır. Küçük ekranda film ya da video izlemek istemeyenler için tasarlanmıştır. Rahat kullanımı sayesinde isteyen bütün kullanıcılar tarafından her ortamda sorunsuz şekilde kullanılabilir.

Yeni Nesil Ekran Büyüteci

Yeni Nesil Ekran Büyüteci
Gelişen teknoloji sayesinde özellikle akıllı telefon üzerinden film izlemek ya da farklı videoları daha büyük ekranda izlemek isteyenler için hazırlanmış olan üç boyutlu ekran olarak kullanılmaktadır.
Gözlük kullanmadan üç boyutlu olarak istediğiniz video veya filmleri izleme olanağı sağlamakta olan crazy screen özel olarak tasarlanmıştır. Küçük ekranda film ya da video izlemek istemeyenler için tasarlanmıştır. Rahat kullanımı sayesinde isteyen bütün kullanıcılar tarafından her ortamda sorunsuz şekilde kullanılabilir.
Pratik kullanımı sayesinde ihtiyaç duyulduğu her durumda kısa süre içerisinde kullanıma hazır hale getirilmektedir. İlk aşamada platforma yerleştirilecek olan telefonun gerekli bağlantıların tamamlanmasının ardından açılan her video sorunsuz şekilde izlenebilir. Gözlük kullanmaya ihtiyaç duymadan film ya da video izlemek isteyenler için her videoyu üç boyutlu olarak izleme olanağı sağlamaktadır. Özel olarak hazırlanmış olan platform her telefona uyumlu şekilde kullanılabilir.

 

-12 inç ekran genişliğine sahiptir.

-Android veya iOS kullanıcıları için kullanılmakta olan her telefon modeli ile uyumlu olarak çalışabiliyor.

-Telefon üzerinden özellikle video ya da sinema izlemek isteyenler için üç boyutlu olup olmaması önemli olmadan gözlük kullanılmadan dev ekranda video izleme olanağı sağlamaktadır.

-Ahşap ve aynı zamanda siyah renk seçeneği ile satışa sunulmaktadır.

-Gözlük kullanmaya ihtiyaç duyulmadan her videonun üç boyutlu olarak izlenmesini sağlayabilir.

-Taşınabilir boyutlarda hazırlanmış olması özellikle kullanıcıların ihtiyaç duydukları her alanda yanlarında rahatlıkla taşıyarak kullanmasını sağlamaktadır.


Crazy Screen Ekran Boyutu
12 inç geniş ekran genişliğine sahip olan ürün üç boyutlu olarak video izleme özelliğine sahiptir.

 

-Ekran genişlik x yükseklik: 25,2 x 13 cm

-Stand genişlik x uzunluk: 26 x 19 cm


Ürünü kullanmak isteyenler ürün hakkında merak ettikleri her türlü bilgiye ulaşmak için kullanıcı yorumlarını inceleyebilirler. Gerçek kullanıcılar tarafından yapılan yorumlar ürünün etkisi ve performansı konusunda bilgi almanızı sağlamaktadır. Detaylı bilgi almak isteyenler olumlu ya da olumsuz şekilde yapılmış olan yorumları inceleyebilirler. Crazy Screen Fiyatı
Uygun fiyat seçeneği üzerinden satışa sunulmakta olan ürün aynı zamanda uygulanan kampanya sayesinde daha uygun fiyat seçenekleri ile satın alınabilir. Bunun fiyatını incelemek isteyenler resmi satış sitesi üzerinden yapılacak olan incelemeler doğrultusunda detaylı bilgi alabilirler.
Gelişen teknoloji sayesinde özellikle akıllı telefon üzerinden video izlemek isteyenlerin video keyfini daha da arttırmak amacıyla tasarlanmış olan ürün internet üzerinden satışa sunulmaktadır. Ürünü kullanmak isteyenler verecekleri siparişler ile crazy screen sahibi olabilirler. Güvenli alışveriş seçeneği herhangi bir sorun yaşamadan kısa sürede vereceğiniz siparişler ile ürüne sahip olmanızı sağlamaktadır. Ürün belirtilen adrese kargo ile teslim edilmektedir. Platform için farklı renk seçenekleri üzerinden tercih yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2019, 17:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER