banner342

Vakıfbank Çalışma Saatleri 2020

Vakıfbank Çalışma Saatleri 2020

Pandemi sebebi ile değişen sokağa çıkma saatleri sebebi ile kişilerin kafaları bir hayli karıştı. Şüphesiz bankalar ile işlem gerçekleştirenler için açılış ve kapanış saatleri büyük önem arz ediyor. Vakıfbank çalışma saatleri, Vakıfbank 2020 yılında açılış saati gibi birçok sorunuza yanıtı bu yazıda bulabileceksiniz.

Gün içerisinde ofiste yapacağınız işlemleri programlarken banka açılış ve kapanış saatleri büyük önem arz ediyor. Vakıfbank saat kaçta açılır ve kapanır? İşte yanıtlar!

Vakıfbank Çalışma Saatleri Nedir?

Vakıfbank’ın ülke genelinde temel hedefi bireysele çeşitlilik gösteren müşterilerin toplam finansal ihtiyaçlarına farklı bir yaklaşım ile karşılayabilmektir.

1954 yılında kurulmuş olan bu köklü banka çağdaş bankacılık yöntemleri ile teknolojiyi kullanarak hizmet vermektedir.  Vakıfbank ülke geneli yayılmış şubeleri ile hafta içi her gün sabah 09.00 ile akşam 17.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Ancak Pandemi tedbirleri göz önüne alınarak şuan Vakıfbank Çalışma Saatleri Pandemi Tedbirleri Çerçevesinde şu şekilde düzenlenmiştir.  Yılın sonuna yaklaştığımız şu günlerde Vakıfbank 8 Aralık 2020 itibarı ile 09.00-12.30 – 13.30-16:00arasında hizmet verecektir. Elbette banka şubesine gelmeden 7/24 Vakıfbank dijital kanallarını kullanabilirsiniz.  Mobil telefonunuzdan, tabletinizden vs dilediğiniz yerden internete bağlanarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Vakıfbank Öğle Saati Açık mı?

Tüm bankalarda olduğu gibi Vakıfbank’ta da personel için öğle yemeği arası mevcuttur. Bu saatler 12.30-13.30 saatleri arasında gerçekleşir. 1 saat süren öğle yemeği molasında banka personeli hizmet verememektedir.

Vakıfbank Hafta Sonu Açık mı?

Tüm dünya bankaları sadece 5 gün açıktır.  Hafta sonu yani Cumartesi ve Pazar günleri Vakıfbank açık değildir. Dilerseniz Vakıfbank dijital kanalları kullanarak 7/24 hizmet alabilirsiniz. 

Vakıfbank Resmi Tatil Günleri Açık mı?

Aslında bu sadece ülkemizde değil birçok banka şubesinde geçerli olan bir durumdur. Resmî tatil günlerinde ve dini bayramlarda her banka gibi Vakıfbank kapalıdır.

Vakıfbank İletişim Bilgileri

Türkiye Vakıflar Bankası Türk Anonim Ortaklığı şirket unvanına sahip işletmedir.  Türkiye Vakıflar Bankası Türk Anonim Ortaklığı Üst Yönetim Kurulu tarafından yönetilmektedir. Vakıfbank Genel Müdürlüğü Ümraniye’de bulunmaktadır.  0850 222 0724 hattan 7/24 müşteri hizmetleri yetkilisine ulaşabilirsiniz. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER