banner342

Taksitle Araba Nasıl Alınır?

Taksitle Araba Nasıl Alınır?

Genç-yaşlı ya da kadın veya erkek herkesin hayali bir araba sahibi olmaktır. Ancak çoğu zaman bu hayale bireysel imkanlar ile ulaşmak söz konusu değildir. Çok yakın bir tarihe kadar taksitle araba alma yalnızca bankalar tarafından kullandırılan krediler ile mümkündü. Ancak kredilerin faiz yükü karşısında alım güçlüğü yaşayan vatandaş için faizsiz sistemler devreye girdi.

Küçük Taksitler İle Araba

Vatandaşlar faiz ödemeden, kendi bütçesi ile orantılı küçük taksitler şeklinde araba sahibi olmanın mutluluğunu yaşamaya başladı. Tasarrufa dayalı faizsiz sistemler kredisiz araba alma hayali kuran insanların beklentilerini karşılamaya devam ediyor. Peşinat zorunluluğu olmayan sistemlerde vatandaş ister peşinatlı ister peşinatsız kampanyalardan yararlanabiliyor. Katılımcılara sunulan onlarca farklı avantajının yanı sıra herkese özel ödeme planları da sistemi cazip hale getiriyor.

2. El Ya Da Sıfır Km

Yasal sürecin tamamlanmasının ardından kura çekimleri gerçekleştirilerek gruplarda yer alan katılımcıların hangi ayda aracını teslim alacağı noter huzurunda belirleniyor. Kredisiz araba alma sistemi olarak adlandırılan kolay araba sahibi olma avantajı ikinci el araçlar gibi sıfır kilometre araçlar içinde sunuluyor. İnsanlar maddi açıdan herhangi bir sıkıntıya düşmeden, gelir ve bütçelerine paralel olarak hazırladıkları ödeme planı ile hızlı ve kolay şekilde araba sahibi oluyor.

Araba Almak Hayal Değil

Faizsiz araba alma sistemi üzerinden taksitle alınan aracın birçok avantajı bulunuyor;

  • Peşinat ödeme zorunluluğu yok
  • Ek ödeme talebi yok
  • Faiz uygulaması yok
  • Vade farkı yok
  • Kredisiz ve kefilsiz alım
  • Ara ödeme olmaması gibi birçok avantaj sunuluyor.

Hesaplanamayan problemlerden kaynaklanarak taksitlerini ödeyemeyen katılımcılara ödeme atlatma sistemi sağlanıyor. Tasarrufa dayalı faizsiz finansal destekler sayesinde araba sahibi olmak hayalden öteye taşınarak gerçeğe dönüşüyor.

Güncelleme Tarihi: 22 Aralık 2020, 16:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER