banner646

Soğuk Lipoliz

Soğuk lipoliz herkesin vücuduna uygulanabilecek ve kesin çözüm veren en gelişmiş yöntemlerden biridir.

İçerik 18.02.2023, 23:05
Soğuk Lipoliz

Soğuk Lipoliz

Soğuk lipoliz işlemi herkes tarafından bilinen ve bölgesel zayıflama işleminin yöntemlerinden biri olan bir işlemdir. Bu işlem ekşi on ve on beş dereceye kadar olup soğuk ve dondurma işlemi ile yağları parçalamak için seçilen yöntemlerden biridir. Soğuk lipoliz herkesin vücuduna uygulanabilecek ve kesin çözüm veren en gelişmiş yöntemlerden biridir.

Soğuk Lipoliz Kimlere Uygulanır?

Soğuk lipoliz işlemi kadın erkek demeden bölgesel zayıflama yaptırmak isteyen herkesin vücuduna yapılabilecek bir işlemdir. Bölgesel olarak zayıflama gerektiren vücudun herhangi bir alanına yapılan bu işlemde dondurup parçalama işlemi mevcuttur. Soğuk lipoliz bölgesel zayıflama işleminde kullanılan birinci yöntemlerden biri olmaktadır.

Bölgesel Zayıflama Nedir?

Bölgesel zayıflama işlemi hem kadınların hem de erkeklerin yaptırdığı bir işlem olarak karşımıza çıkmaktadır. Genç yaşlı demeden özellikle son zamanlarda belirli etmenlerden meydana gelen düzensiz kiloları ve yağlanmaları önlemek için bu işlem yapılmaktadır. Düzensiz beslenme başta olmak üzere birçok faktör bölgesel olarak kilo almaya teşvik eder. Bu işlem içinde diyet spor ve dikkat etme gibi durumlar çok etkili olmadığı için bölgesel zayıflama işlemi için başvuru yapılmaktadır.

Bölgesel Zayıflama Yöntemleri Nelerdir?

Bölgesel zayıflama yaptırmak isteyen kişilerin kendilerine buldukları uygun klinik ve doktordan sonra yapması gereken tek işlem kendilerine uygun ve kolay olan bölgesel zayıflama işlemini seçmek olacaktır. Bu işlem için de birçok yöntem vardır. Bu yöntemlerden en çok bilineni soğuk lipoliz olmaktadır. Gelişmiş yöntemler arasında şu anda en yüksek seviyede yer almaktadır.

Bölgesel Zayıflama Çeşitleri

Bölgesel zayıflama yöntemleri ve çeşitleri birbirinden fazla olmaktadır. Cihazlar sayesinde yapılan bölgesel zayıflama işlemi seans şeklinde kişilere uygulanmaktadır. Kişinin vücuduna göre ve yapılan bölgeye bölgenin durumuna göre işlem de seans sayısı kolay bir şekilde belli olur. Buna göre yöntem ve çeşide de karar verilir.

Bölgesel Zayıflama Fiyatları

Zayıf olmak ve fit bor vücuda sahip olmak herkesin hayali iken maddi durum bunu biraz engellemektedir. Özellikle bölgesel olarak zayıflamanın fiyatı herkesin akıllarında soru işareti bırakmaktadır. Oldukça uygun ve makul olan bölgesel zayıflama işlemi herkes tarafından kolay ödenebilecek bir fiyattadır.

Karbon Peeling Nedir ve Nasıl Yapılır?

Karbon peeling işlemi vücudun yüz kısmına yapılan ve burada bulunan leke iz ve herhangi akne sivilce gibi durumları ortadan kaldırıp pürüzsüz bir yüz elde etmek için kullanılır. Bu işlem için yüze uygulanan işlemler vardır. Seanslar halinde yapılan karbon peeling sayesinde yüze hafif hafif masajlar ve maskeler jeller ile bu işlem yapılır.

Karbon Peeling Faydaları Nelerdir?

Karbon peeling sayesinde kişiler istedikleri temiz ve güzel bir yüz sahip olabilir. Bu işlem oldukça kısa ve acısız ağrısız bir şekilde derinin yedi katına inerek yapılan doğal bir işlemdir. Bu işlem sayesindedir temiz ve lekesiz bir vücuda kavuşan kişiler daha özgüvenli ve daha normal bir yaşantı sağlarlar

Karbon Peeling Öncesi Sonrası Bilinmesi Gerekenler

Karbon peeling yaptırmadan önce kişiler vücutlarına herhangi bir kimyasal madde ve uygulama yaptırmamış olması gerekmektedir. Bunun yanında da sonrasında neler yapılması gerektiği fiyatı ve ilk önce doktor ve klinik araştırmaları yapması gerekmektedir.

Karbon Peeling Fiyatları

Karbon peeling fiyatları oldukça makul ve avantajlı fiyatlar olmaktadır. Seans sayısına göre belirlenen bu fiyatlandırmada kişiler ilk önce seans sayısını bilmeli ve daha sonra buna göre fiyat değerlenmesi yapması gerekmektedir. Karbon peeling işlemi için istenilen miktar oldukça uygun ve azdır.


 


 

Yorumlar (0)