banner646

Penis Protezi Nedir?

Penis protezleri en çok uygulanan tedavi yöntemidir. Yöntem direk olarak sertleşmeme sorunu ve penis organında kırılma gibi problemlerde uygulanır. Penis protezleri yüksek kaliteye sahiptir. Bu nedenle beklentilerin çok daha ötesinde tedaviler sunar.

İçerik 19.02.2023, 00:42
Penis Protezi Nedir?

Penis Protezi Nedir?

Penis protezleri en çok uygulanan tedavi yöntemidir. Yöntem direk olarak sertleşmeme sorunu ve penis organında kırılma gibi problemlerde uygulanır. Penis protezleri yüksek kaliteye sahiptir. Bu nedenle beklentilerin çok daha ötesinde tedaviler sunar.

Penis Protezi Nasıl Takılır?

Penis protezleri pratik bir şekilde takılır. Uygulama öncesinde penis fiziksel olarak muayene edilir. Hemen akabinde penis üzerinden protez takılır. Ürün son derece ergonomik dizayna sahiptir. Bu nedenle penis protezleri dakikalar içerisinde uygulanır.

Penis Kırılması Belirtileri

Penis cinsel organı kırılması belirtileri oldukça fazladır. Bu belirtiler arasında peniste gözle görülür düzeyde kırılma görülmesidir. Penisin eğri bir şekle sahip olması temel belirtidir. Böylece penis kırılması sorunu ayrıca giderilir.

Sertleşme Sorunu Tedavi Edilir Mi?

Sertleşme sorunu birçok erkeklerde görülür. Bu sorun geliştirilen ESWT tedavisi üzerinden tedavisi kolayca yapılır. Ancak sertleşmeye kesin çözüm için en kaliteli doktor kliniği tercih edilmelidir.

Sertleşme Sorunu Neden Olur?

Sertleşme sorunu birçok nedenlere bağlı olarak meydana gelir.

Sertleşme Sorunu Tedavisinde Penise Şok Dalga Tedavisi(ESWT) Nedir?

Sertleşme sorunu tedavisinde penise şok dalga tedavisi yani ESWT tedavisi peniste ereksiyon sorununu kaldıran en etkili tedavi biçimidir. Bu nedenle yöntem sertleşmeye kesin çözüm olarak bilinir.

ESWT İşleminin Etki Mekanizması Nedir?

ESWT işleminin etki mekanizması oldukça hızlıdır. Yöntem henüz ilk seansından itibaren sertleşme sorununu hızlı bir şekilde yok eder.

ESWT Uygulaması Nasıldır?

ESWT uygulaması son derece başarılı bir yöntemdir. Uygulama üzerinden peniste sertleşmeme sorunu kalıcı olarak giderilir. Böylece penis kırılması ayrıca belirtileri azaltılır.

ESWT(Penise Şok Dalga Tedavisi) İşlemi Hangi Yaş Grubu Hastalara Uygulanabilir?

ESWT tedavileri direk olarak sertleşmeme sorununda penise minimum düzeyde şok dalgalar verilerek uygulanır. Yöntem bu nedenle son derece güvenilirdir. İşlem daha çok 18 ila 55 yaş aralığındaki hastalarda uygulanabilir.

ED1000 Tedavisi İlk Kez Ne Zaman Kullanılmaya Başlanmıştır?

ED1000 tedavisi ilk olarak 2000’li yılların başından itibaren kullanılmaya başlanmıştır. Yöntem bu tarihten itibaren Türkiye genelinden ayrıca kullanılmıştır. ED1000 tedavisi peniste ereksiyon sorununu en hızlı bir şekilde yok eder.

Bu nedenle yöntem profesyonel jinekoloji klinik merkezleri tarafından dahi güvenle tavsiye ediliyor. Aşırı cinsel birliktelik,yaş etkeni,daha önceki dönemlerde geçirilen genital ameliyatlar,darbe,kazalar, kalitesiz yaşam tarzı hastanın eswt tedavisi almasını sağlar.

ED1000 Tedavisi Kaç Seans Yapılmalıdır?

ED1000 tedavisi ortalama olarak 5 seans uygulanması yeterlidir. Fakat uygulamada seans aralık ve miktarları klinikler arasında farklılık gösterir. Kalitesiz klinik merkezlerinde ED1000 tedavi seansları daha yüksek olarak sunulur. Bu durum her ne kadar avantajlı görülse de, hastalar açısından dezavantaj oluşturur. Yüksek miktardan yapılan seanslar hastalarda huzursuzluğa neden olur.

ED1000 Tedavisi Nerede Yapılır?

ED1000 tedavisi direk olarak profesyonel jinekoloji doktoru üzerinden yapılır. Söz konusu tedavi biçiminde herhangi yan etkiler söz konusu değildir. Bu nedenle ED1000 tedavisinden tereddütsüz olarak faydalanabilirsiniz.ED1000 tedavisiyle sertleşmeme sorununda mükemmel düzeyde neticeler alırsınız. Böylece çok daha kaliteli cinsel hayata sahip olursunuz.

ED1000 Tedavisi İktidarsızlık Tedavisi Dışında Hangi Sorunlarda Kullanılır?

ED1000 tedavisi iktidarsızlık tedavisi haricinde pek çok sorunlara dahi tercih edilir. Bu yöntem başta iktidarsızlık sorunu olmak üzere, penis kırılmaları,peniste düzensiz ve yetersiz kan akışı gibi pek çok sorunlarda tercih edilir.

ESWT Tedavi Yöntemleri Nelerdir?

ED1000 tedavi yöntemleri arasında penis kırılmaları tedavisi,sertleşmeme sorunu tedavisi,peniste düzensiz kan akışı tedavisi olarak sıralanabilir. ESWT tedavileri bugün modern ülkelerde dahi yoğun olarak tercih ediliyor. Profesyonel bir tedavi biçimi olması sebebiyle çeşitli penis sorunlarında hızlı bir şekilde etki sunar.

ED1000 tedavileriyle cinsel hayatınız kısa sürede düzene girecektir. Bu yöntem üzerinden çok daha yüksek bir özgüvene sahip olursunuz. Böylece cinsel hayatınızdaki sertleşmeme sorununuzdan ağrısız bir biçimde kurtulursunuz.

Yorumlar (0)