banner258

Özel Günlere Fotoğraf ve Mesaj Baskılı Bardak Hediyeleri

Kupa bardaklar, kahve ve çayı sıklıkla tüketenler için olmazsa olmazdır. Ofiste veya evde sıklıkla içecek tüketenler kendilerine ait özel bir bardağa sahip olmak ister. Eğer sevdiklerinize ilginç bir hediye almak için fikir arıyorsanız onlara fotoğraf ve mesaj baskılı bardak hediye edebilirsiniz.

Özel Günlere Fotoğraf ve Mesaj Baskılı Bardak Hediyeleri

İşte sizin için derlediğimiz bazı baskılı bardak hediye fikirleri:

Sihirli Kupa Bardak

Soğukken simsiyah olan ancak içine sıcak bir içecek konulduğunda rengi açılıp altından fotoğraf görünen sihirli bardaklar hediye etmek için en güzel seçeneklerden biri. Sevdiklerine hediye ederken birlikte çekilmiş bir fotoğrafınızı bastırarak ona bir sürpriz yapabilirsiniz.

Kişiye Özel Taraftar Bardağı

Tuttukları takıma tutkulu şekilde bağlı olan kişiler her yerde takımları ile ilgili konuşmak ve hangi takımı tuttuğunu duyurmak ister. İşte çevrenizde böyle bir yakınınız varsa ona tuttuğu takımın baskısını barındıran bir kupa bardak hediye edebilirsiniz.

100 Dilde Seni Seviyorum Baskılı Bardak

Sevgilinize ya da eşinize romantik ve bir o kadar da fonksiyonel bir hediye almak istiyorsanız üzerinde 100 dilde seni seviyorum baskısı bulunan bir bardak hediye edebilirsiniz. Böylece çayını ya da kahvesini yudumlarken sıklıkla sizi hatırlayacaktır.

Beni affet baskılı bardak

Kalbini kırdığınız ya da yaptığınız bir hata sonucu aranızın bozulduğu bir yakınınızın gönlünü almak için nasıl bir hediye alacağınızı bilemiyorsanız ona baskılı bardak hediye edebilirsiniz. Üzerine “eşeklik ettim” ya da “beni affet” yazısı bulunan bir bardak ile gönlünü alacağınıza şüphe yok.

Kişiye özel isim baskılı bardak

Baskılı kupa bardaklar aynı zamanda harika bir ofis hediyesidir. Ofis arkadaşınıza ya da ofiste çalışan bir yakınınıza üzerinde isminin yer aldığı bir bardak hediye ederek içeceklerini keyifle içmesini sağlayabilirsiniz.

Harfli kupa bardak

Son yıllarda ismin baş harfinin yer aldığı çeşitli eşyalar oldukça popüler. Siz de sevdiklerinize kişiselleştirilmiş ama aynı zamanda da şık bir hediye almak istiyorsanız isminin baş harfinin yer aldığı bir kupa bardak yaptırabilirsiniz.

Kelime anlamı baskılı bardak

Son zamanlarda popüler olan arkadaş, sevgili, aşk, anne gibi kelimelerin anlamının yer aldığı mesajlı bardaklar da oldukça şık bir hediye fikri olabilir.

Daha fazla baskılı bardak modeli görüntülemek için inceleyebilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER