Nereden Saç Ektirebiliriz?

Saç ektirme merkezleri arasında en iyisini seçmeniz hizmet sonrasında memnun kalmanız açısından son derece önemlidir. Bu nedenle profesyonel saç ektirme merkezi beklentilerinizi kusursuz bir şekilde karşılayacaktır. En iyi saç ektirme merkeziyle dilediğiniz miktarda sağlıklı ve ömür boyu kalitesini koruyacak yeni saç köklerine sahip olursunuz. Böylece yeniden saç ektirmek zorunda kalmazsınız.

İçerik 19.02.2023, 00:54
Nereden Saç Ektirebiliriz?

Nereden Saç Ektirebiliriz?

Saç ektirme hizmetleri profesyonel saç ektirme merkezleri tarafından sunulur. Bu kapsamda en kaliteli saç ekimi merkezini güvenle tercih edebilirsiniz. Saç ektirme bugün daha kolay ve ağrısız olarak yapılır. Böylece hayal ettiğiniz en kaliteli ve doğal saçlara yeniden sahip olursunuz.

Saç ektirme merkezleri arasında en iyisini seçmeniz hizmet sonrasında memnun kalmanız açısından son derece önemlidir. Bu nedenle profesyonel saç ektirme merkezi beklentilerinizi kusursuz bir şekilde karşılayacaktır. En iyi saç ektirme merkeziyle dilediğiniz miktarda sağlıklı ve ömür boyu kalitesini koruyacak yeni saç köklerine sahip olursunuz. Böylece yeniden saç ektirmek zorunda kalmazsınız.

Saç Ekimi Nedir?

Saç ekimleri ense kısmından alınan dönorların saçsız alanda tek tek yerleştirilmesidir. İşlem profesyonel saç ekimi uzmanı tarafından tamamlanır. Saç ektirmelerde yan etkiler minimum düzeydedir. Hastanın işlem boyunca ağrı duyması söz konusu değildir. Çünkü saç ektirmede bugün yepyeni ve çok daha modern teknikler sunuluyor.

Saç Kökü Nedir?

Saç kökleri saçlarınızın en yağlım olarak çıktığı en dip alandır. Bu alanda saç kılları ilk olarak yağlı olarak çıkar. Sonraki süreçlerde yağları azalarak saç tellerine dönüşür. Bu nedenle saç ekimi öncesinde saç köküne bakılabilir.

Saç Yapısı Ve Saç Yapısı Çeşitleri Nedir?

Saç yapısı herkeste farklıdır. İnce ve kalın saç telleri,yağlı ve kuru saç türleri söz konusudur. Bu bağlamda saç ekimi fiyatları inceledikten sonra saç yapınız hakkında uzmana bilgi verebilirsiniz.

Saç Ekimi Kimlere Uygundur?

Saç ekimleri daha çok ikinci ve üçüncü tip saç dökülmesi yaşayanlara uygundur. Saç dökülmesi 1.2 ve 3.tip olmak üzere toplamda 3 farklı tip üzerinden meydana gelir. Bu nedenle saç ekimi fiyatları inceledikten sonra hangi tipten saç dökülmesi yaşamanıza bakmanız önemlidir.

Saç Ekimi Yöntemleri Nelerdir?

Pek çok saç ektirme yöntemleri söz konusudur. Fue,fut,safir fue,dhi saç ektirme yöntemlerinden birini tercih edebilirsiniz. Özellikle daha modern bir şekilde saç ektirmek istediğinizde safir fue ya da dhi teknolojisinden güvenle faydalanabilirsiniz.

Saç Ekimi Nasıl Yapılır?

Ense kısmından sağlıklı saç kökleri alınarak saçsız alanda tek tek bu kökler yerleştirilir. Bu aşama öncesinde saçsız alanda kanallar açılır. Bu kapsamda ihtiyaç kadar dönorlar ekilir. Saç ekimlerinde greft miktarı genellikle hastalar tarafından belirlenir.

Saç Ekiminin Avantajları Nelerdir?

Saç ekimlerinde pek çok avantajlar söz konusudur. Uygulamanın hızlı bir şekilde yapılması bireylerin zamandan tasarruf etmesini sağlar. Saç ekimleri fiyatı gayet uygundur. Bu nedenle bireylerin ekonomik anlamda avantajlı kalması söz konusudur. Saç ekimleriyle yeniden doğal ve ömür boyu dökülmeyen saçlara sahip olunur.

Hangi Aylar Saç Ekimi İçin Uygundur?

Daha çok Sonbahar ayları saç ekimleri için son derece uygundur. Bu nedenle saç ektirmek isteyen birçok bireyler söz konusu ayı tercih ediyor.

Saç Ekimi İçin Yaş Sınırı Nedir?

Saç ekimlerinde yaş sınırı genellikle bulunmaz. Fakat ense kısmında halen sağlıklı saç kökleri olması durumunda saç ekimleri 65 yaşına kadar uygulanabilir.

Saç Ekimi Ne Kadar Sürer?

Saç ekimleri ortalama olarak 3 saatte tamamlanır. Fakat yoğun greft ekimlerinde saç ekimleri yarım günde dahi tamamlanabilir.

Saç Ekimi Sonucu Ne Zaman Görülür?

Saç ekimleri sonucu ortalama olarak 4 ay içerisinde görülmeye başlar. İlk ay şok dökülme meydana gelir. İkinci aydan itibaren yeniden saçlar çıkmaya başlar. Tüm saçların çıkma süresiyse 1 yılı bulabilir.

Saç Ekimi Öncesi Nasıl Bir Cilt Bakımı Yapılması Gerekir?

Saç ekimlerinden öncesinde kafa derisi kepek ve kirlerden arındırılmalıdır. Bu kapsamda kaliteli bir şampuan ya da sabun kullanılabilir.

Saç Ekimi Sonrası Saç Nasıl Yıkanır?

Saç ekimlerinden sonrasında saçlar direk olarak en kaliteli şampuan üzerinden yıkanabilir.

Saç Ekimi Fiyatları

Saç ektirme ücretleri geçmiş senelere oranla bugün daha düşüktür. Bu kapsamda yurtdışından gelenler dahi Türkiye üzerinden saç ektiriyor. Saç ektirme merkezi sitesinden randevu alabilirsiniz.

https://www.sapphirehealthclinic.com/tr/sac-ekimi/ bilgi için hemen tıklayın.


 

Yorumlar (0)