Lohusa Pijama Takımları

Lohusa, yeni doğum yapmış anneye verilen isimdir. Lohusalık dönemi yaklaşık kırk gün sürer. Lohusalar için çok özel ve şık kıyafet ürünleri bulunmaktadır. Lohusa pijama takımları da bu gruba dahildir.

banner154
Lohusa Pijama Takımları

Lohusa, yeni doğum yapmış anneye verilen isimdir. Lohusalık dönemi yaklaşık kırk gün sürer. Lohusalar için çok özel ve şık kıyafet ürünleri bulunmaktadır. Lohusa pijama takımları da bu gruba dahildir. 

Lohusa Pijama Takımları Modelleri

 Lohusa pijama takımlarının kendine has özellikleri mevcuttur. Pijama üstü pileli olur ve göğüs kısımları biraz boldur. Ayrıca kalçayı kapatacak uzunluktadır. Pijamanın alt kısmı ise göbeği kasmayacak şekilde tasarlanmıştır. 

Kırk kuran mevlütleri için tasarlanmış özel lohusa pijama takımları mevcuttur. Dantel ve boncuk işlemeli, sabahlık alternatifleri, kurdeleli modeller en çok tercih edilen lohusa pijama takımı modellerindendir. Sabahlık, alt ve üst pijama takımları satılmaktadır ve pek çok lohusa anne bu modelleri tercih etmektedir.

 Lohusa pijama takımlarında renk olarak daha çok beyaz, krem ve açık pembe tonları tercih edilir. Lohusa pijama takımlarında üst kısım düğmeli olduğu için anneler rahat bir şekilde bebeklerini emzirebilir ve bu yüzden lohusa pijama takımları yeni anneler için oldukça kullanışlı bir üründür. Sizlerden en güzel lohusa pijama takımlarına sahip olmak istiyorsanız https://www.dagi.com.tr/kategori/lohusa-hamile-giyim sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2019, 16:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER