İktisatEvim’den Faizsiz Ev ve Araba Kampanyası

banner458

banner459
İçerik 23.04.2021, 16:12 23.04.2021, 16:13
İktisatEvim’den Faizsiz Ev ve Araba Kampanyası

2021 yılında banka faiz oranlarında bir gerileme olmadığı gibi artışlar bekleniyor. Faizler ve peşinat bedelleri sebebi ile banka kredisi ile ev almak kişilere çok cazip gelmiyor. Devlet yasası ile güvence altına alınan tasarruf finansman şirketlerinin faizsiz kampanyaları ise oldukça cazip şekilde devam ediyor.  Ev ya da araba sahibi olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Birikim ve tasarruflarınızla kolay şekilde evinizin tapusunu hemen alabileceğiniz sistemlere sahip bir şirkettir. Uygun ödeme seçenekleri ile de kısa zamanda taksitle ev sahibi olabilirsiniz.   

İktisatEvim Kampanyaları!

Bütçenizi aşmadan uygun ödeme seçenekleri ile faizsiz ev ve araba kampanyalarından faydalanabilirsiniz.  Özellikle bir an önce hayalinizdeki konforlu yaşama geçmek istiyorsanız.

Faizsiz ev alma seçeneklerinden yararlanabilmeniz için 18 yaşını geçmiş ve düzenli bir gelire sahip olmanız yeterlidir.  Kısa sürede hayallerinizdeki ev faizsiz kavuşmak için İktisat Evim web sitesinden iletişim bilgilerinizi girebilir ve kampanyalar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Esnek Ödeme İktisatEvim

Ara ödemesi esnek ödeme seçeneği ile hayallerinize bir adım daha yakın olun. Faizsiz araba alma seçeneklerini değerlendirin. Peşinatsız ve masrafsız şekilde sunulan fırsatınızı değerlendirin.  Aileniz ve sevdikleriniz ile peşinatsız ve küçük taksitler ile satın alabileceğiniz evde huzur içinde yaşayın.  Taksit tutarını siz belirleyin zorlanmadan taksitle ev sahibi olun. 

Kurasız İktisat Modeli

Ödeme planını kendinize mali durumunuza göre değerlendirebileceğiniz tüm ödeme sistemlerinde, kurasız iktisat modeli, ev, araba veya arsa almak istiyorsanız kurasız katılabilirsiniz.  Size özel ödeme planı çıkartılan sistemde, güçlük çekmeden kısa dönemde ödemelerinizi yapabilirsiniz.  Kurasız ve peşinatsız şekilde ev sahibi olmanız mümkündür.  

Faizsiz Konut Seçenekleri

Faizsiz ev sisteminde 50 binden başlayan taksit düzenlemelerini kendiniz seçer ve kısa zamanda evinizin tapusuna kavuşabilirsiniz. 

Faizsiz ve peşinatsız ev sahibi olmanız için en uygun ödeme koşullarını sunan sistemde ülkemizin her yerinden ev alabileceğiniz şekilde düzenlemeler yapılmıştır.

Dilerseniz evinizi sıfır veya ikinci el seçenekleriyle değerlendirebilirsiniz. 

İktisatEvim Yöntemi Nedir?

İktisatEvim yöntemi hakkında kısa bir bilgi vermek gerekirse; gelir gider dengenizi sağlayarak hazırladığınız ödeme planına göre ev, araba, arsa ve iş yeri sahibi olmanızı sağlayacak bir sistemdir.  

Faizsiz toplumsal dayanışma yeni adı ile tasarruf finansman sisteminde hizmet veren şirket ülkemizin dört bir yanında hizmet vermektedir. 

Peşinatsız, taksitle ev ve araba alma seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Başvuru işlemlerinizi İktisatEvim web sitesi üzerinden anında yapabilirsiniz. 

Yorumlar (0)