Gümüş Takı Seti ve Takı Setleri

Gümüş hem günlük hayatta hem de düğün, nişan, davet, bayram, iş yeri gibi aklınıza gelebilecek her yerde kullanabileceğiniz değerli takımlardan birisidir. Gümüş takı seti olarak kolye, küpe ve yüzüğü kapsayan, taşları ve şekli aynı olan eşsiz takılardır. Özellikte takım halinde olması görenlerin dikkatini daha çok çekmesine sebep olur.

banner154
Gümüş Takı Seti ve Takı Setleri

 Gümüş Takı Seti ve Takı Setleri

Gümüş hem günlük hayatta hem de düğün, nişan, davet, bayram, iş yeri gibi aklınıza gelebilecek her yerde kullanabileceğiniz değerli takımlardan birisidir.  olarak kolye, küpe ve yüzüğü kapsayan, taşları ve şekli aynı olan eşsiz takılardır. Özellikte takım halinde olması görenlerin dikkatini daha çok çekmesine sebep olur.

Birbirinden Şık Gümüş Takı Seti Fiyatları

Bu göz alıcı gümüş takı seti modellerinde zümrüt, kuvars ve zirkon gibi gerçek taşı bulunan, vücuda faydası bulunan göz alıcı parlak taşlar kullanılmıştır. Zümrüt eski çağlardan bugüne kadar gelen, üzerinde bulunan kişiye kâinatın gücüne ve enerjisine sahip olacağına inanılan taştır. Zirkon taşı mücevher ve elmas kesim gibi birçok takılarda kullanılan taşlardır. Zirkon uykuyu düzenleyen duygusal dengeyi sağlayan zihni güçlendiren özellikleri vardır. Kuvars tedavi amaçlı kullanılan taşlardan birisidir. Gümüş takı seti gibi diğer değerli takılarda çoğunlukla beyaz renkli taşlar kullanılsa da yeşil, mavi, pembe beyaz renkte damla, tektaş, elmas kesim gibi şık ve göz alıcı derecede parlak modelleri bulunur. Bu özelliklerde kendinize ve sevdiklerinize takı seti almak istiyorsanız  web adresini ziyaret edebilirsiniz

 

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2019, 18:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER