Geçmiş Olsun Hediyesi ile Değer Verdiğinizi Hissettirin

Sevdikleriniz hastalandığında onların yanında olmak ve onlara destek vererek morallerini yükseltmek için çeşitli yollar deneyebilirsiniz.

İçerik 24.02.2023, 10:00
Geçmiş Olsun Hediyesi ile Değer Verdiğinizi Hissettirin

Sevdikleriniz hastalandığında onların yanında olmak ve onlara destek vererek morallerini yükseltmek için çeşitli yollar deneyebilirsiniz. Bu yollardan bir tanesi de geçmiş olsun hediyesi vermektir. Hediye sayesinde alıcısına yaptığınız jest ile nezaketinizi hissettirmeniz de mümkündür. Ayrıca çalışanlarınıza, müşterilerinize ya da iş ortaklarınıza göndereceğiniz bir geçmiş olsun hediyesi sayesinde şirketinizin insanlara vermiş olduğu önemi ve her daim onların yanında olduğunu gösterebilirsiniz. Böylece işletmenizin pozitif imajını önemli anlamda güçlendirebilirsiniz.

Geçmiş Olsun Hediyesi Nedir?

Geçmiş olsun hediyesi kişinin yaşamış olduğu bir sağlık sorunu ile başa çıkma sürecinde ona moral vererek destek olma amacıyla gönderilen bir hediye çeşididir.

Geçmiş olsun hediyesi söz konusu olduğunda ürün yelpazesi oldukça zengindir. Bu aşamada ise; hastanın sağlık durumunu göz önünde bulundurmak önemlidir. Belli bir diyet programı uygulaması gereken hastalığa sahip kişi için hediyelik çikolata göndermeyi düşünüyorsanız diyabet özellikte olmasına özen göstermelisiniz.

Hemen herkes için uygun olabilecek geçmiş olsun hediyeleri arasında ise çiçek, meyve sepeti, farklı aromalara sahip kolonyalar, farklı aksesuarlarla zenginleştirilmiş teraryum gibi ürünler yer almaktadır. Ayrıca uzun süre dinlenmesi gereken hastalar için zihinlerini meşgul edecek kitap, kutu oyunu gibi hediyeler vermeyi düşünebilirsiniz.

Geçmiş Olsun Hediyesi Nasıl Olmalı?

Bir sağlık sorunu yaşayan sevdiklerinize moral olmak amacıyla göndermiş olduğunuzu geçmiş olsun hediyelerin seçiminde alıcı kişinin zevki ve sağlık durumunu göz önünde bulundurmanızda fayda vardır.

· Kişinin yaşı ve cinsiyetine uygun bir hediye seçmeye özen gösterebilirsiniz. Örneğin küçük bir hasta için renkli oyuncaklar ve hediyelik çikolata ideal bir seçim olabilir. Yetişkinler için ise; farklı kokulara sahip kolonyalar, kitap setleri ya da farklı tasarımlara sahip çiçekler hediye etmeyi düşünebilirsiniz.

· Sizin için özel bir kişiye geçmiş olsun hediyesi verecekseniz hediyenin ince düşünülmüş olması karşınızdaki kişinin daha mutlu olmasını sağlayabilir. Örneğin hastayken dinlenmesi gereken süre boyunca hobileri ile ilgili okuyabileceği kitaplar, müzik albümleri gibi hediyeleri de içeren bir paket yapmayı düşünebilirsiniz.

· Hediyenin karşınızdaki insan için daha mutluluk verici hale gelmesi için seçmiş olduğunuz hediye kadar ambalajına da dikkat etmenizde fayda vardır. Bu sayede kişi kendini daha özel hissedecek ve hediyeniz daha anlamlı olacaktır.

· Eğer geçmiş olsun hediyesini bir hastaneye götüreceksiniz daha dikkatli olmanız gerekmektedir. Hastane gibi yerlere götürülecek hediyelerde hijyene dikkat etmek ön planda olmalıdır.

· Hastaların iyileşme sürecinde onlara vitamin ve mineral takviyesi olması adına besleyici gıdalar hediye etmeyi düşünebilirsiniz. Meyve sepetleri ideal bir hediye seçeneği olabilir.

· Kişiselleştirilmiş hediyeler hastaların kendilerini daha iyi hissetmelerine yardımcı olabilir. Belirlediğiniz hediyenin üzerine hediyeyi vereceğiniz kişinin adını yazdırabilir ya da fotoğrafını bastırabilirsiniz.

· Vereceğiniz hediyenin üzerine ufak iyileşme mesajları ekleyebilirsiniz. Böylece kişinin hastalık sürecinde moralini yüksek tutmasına yardımcı olmuş olursunuz.

Geçmiş Olsun Hediyesi Fikirleri

Geçmiş olsun hediye seçerken hastanın ihtiyaçları ve kişiliğine uygun bir seçim yapmak önemlidir. Bu sayede hediyeniz karşınızdaki kişiye değer verdiğinizin bir göstergesi olabilir. Ayrıca farklı ürünlerden oluşan ufak bir paket hazırlamak da hastanın moralini yükselterek iyileşme sürecine katkıda bulunabilir.

· Hastanın tatlı ihtiyacını karşılamak ve moralini yükseltmek için farklı aromalara sahip lokum seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Ayrıca lokum ile birlikte götüreceğiniz kahve kişinin dinlenme sürecinde kendisini daha iyi hissetmesine yardımcı olabilir.

· Geçmiş olsun hediyesinin kişinin havasını değiştirmesi ve moralini yükseltmesi önemlidir. Bu aşamada farklı kokulara sahip kolonya seçenekleri ideal bir tercih olabilir. Lavanta, ıhlamur gibi farklı kokulara sahip kolonya çeşitlerine göz atabilirsiniz. Ayrıca ıhlamur kolonyasının grip gibi hastalıklar esnasında rahatlatıcı etkisi olduğu bilinmektedir.

· Hastanın moralini düzeltmeye yardımcı olacak geçmiş olsun hediyelerinden bir tanesi de makaronlardır. Hem kişinin tatlı ihtiyacını karşılar hem de renkli görünüşüyle keyfini yerine getirebilir.

· Bir süre dinlenmesi gereken hastalar için yumuşak bir battaniye hoş bir hediye olabilir. Hem kişiye sıcak tutacak hem de içini yumuşatacak bir etkiye sahip olacaktır.

· Hastalık sürecinde kişinin canının sıkılmasının önüne geçmek için sesli kitap, müzik dinleme cihazı gibi hediyeler oldukça ideal seçimler olacaktır.

· Her ne kadar çiçekler artık klasik bir geçmiş olsun hediyesi haline gelmiş olsa da oldukça hoş bir seçimdir. Eğer farklı alternatiflere yönelmek istiyorsanız sade bir çiçek yerine teraryum gibi seçenekleri inceleyebilirsiniz.

Hediyelik Çikolatalar ile Geçmiş Olsun Dileklerinizi İletebilirsiniz

Geçmiş olsun dileklerini iletmek hastaların geçirmiş oldukları zorlu süreçte moral olacaktır. Bu sayede iyileşme sürecinin hızlanması dahi mümkündür. İyi dileklerinize hediyelik çikolatalar ile birleştirmek ise hastaların yüzünde bir tebessüm oluşturmanızı sağlayabilir.

Hediyelik çikolata en sık tercih edilen geçmiş olsun hediye seçenekleri arasında yer almaktadır. çikolatanın lezzetli tadı sayesinde hastaların morali yükselebilir. Aynı zamanda çikolatanın içinde bulunan ve mutluluk hormonu olarak bilinen seratonin kişinin kendisini daha iyi hissetmesine yardımcı olabilir.

Özel Hissettirecek Hediye Seçeneklerine Göz Atın: Endorfia

Aile bireylerinize, sevdiklerinize, iş arkadaşlarınıza, çalışanlarınıza veya iş ortaklarınıza geçmiş olsun dileklerinizi özel hediyelerle iletmek mi istiyorsunuz? Cevabınız evet ise Endorfia, farklı konseptler ile hazırlanan özel hediyeleri sevdiklerinize ulaştırarak geçmiş olsun dileklerinizi sunmanıza öncülük ediyor. Sektöre farklı bir bakış açısı kazandırarak özel ve titizlikle hazırlanan hediyeleri ürün gamına ekleyen Endorfia, kişiler arası ilişkilerin öneminin farkında olarak hareket etmekte ve sevdiklerinizi mutlu edecek armağanları geliştirmeye devam etmektedir.

Geçmiş olsun dileklerinizi ileterek sevdiklerinizin yanında olduğunuzu hissettirmek istiyorsanız Endorfia adresini ziyaret ederek kişiye özel hediyeleri veya bunların kombinasyonlarından oluşan özel kutuları listeleyebilirsiniz. Sevgililer Günü, hasta ziyareti, terfi kutlaması, özür dileme veya doğum günü kutlaması gibi özel günlerinizde Endorfia’yı tercih ederek farklı olabilirsiniz.

Yorumlar (0)