banner226

Fiyatlar ve kampanyalar ile ilgili kolay bilgi alın. Cebinizi düşünün.

Pek çok ürün fiyatının oldukça yükseldiği bir dönem içerisindeyiz. Dolayısıyla aile bütçesini koruma adına yapılacak harcamaların minimuma indirilmesi için aileler tarafından ciddi bir çabanın gösterildiği bir dönemde bulunmaktayız.

Fiyatlar ve kampanyalar ile ilgili kolay bilgi alın. Cebinizi düşünün.

İnternet teknolojilerinde yaşanan erişim kolaylıkları ile iletişim imkanlarının bu denli gelişmesi sonrasında artık birçok ihtiyacımız için ilk başvuru kaynağımız internet haline geldi. İnternet üzerinden satış yapan firma ve site sayısı her geçen gün daha da fazla artmaktadır.

 

Hal böyle olunca iletişim imkanlarından faydalanmak ve bilgi edinmek eskiye nazaran oldukça kolay bir halde.

 

İnternetin sağlamış olduğu bu avantaj her sektörde kullanılabileceği gibi günlük alışveriş yapılan zincir market ve diğer büyük markalar için de geçerlidir.

 

Şimdi aile bütçesine katkı sağlayabilecek zincir market kampanyalarının kolay bir şekilde takip edilebileceği yeni bir internet sitesi ile artık pek çok kampanya hakkında bilgi alabileceksiniz.

 

Bunu turkce-brosurler.com internet sitesi ile yapabilirsiniz. Sitemiz üzerinden kolay bir şekilde ülkemizde faaliyet göstermekte olan pek çok büyük markanın kampanyalarını görebilir ve bu kampanyalara göre ev alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

 

Farklı kategorilere göre broşür seçimi

 

Türkçe Broşürler sitemizin belki de en büyük özelliği veri tabanında yer alan broşürlerin her daim güncel olması ve bu broşürleri farklı kategoriler ile kullanıcıya sunmasıdır.

 

Türkçe Broşürler sitesinde ülkemizin en büyük firmalarına ilişkin kampanya ve broşürler yer almaktadır. Bu broşürlerin ürün bazında takip edilmesi mümkün olduğu gibi satış yapan markaların yer aldığı şehirlere göre de kampanya takibi yapmak mümkündür.

 

Örnek olarak; kampanyaların “kategorilerine göre satıcılar” menüsüne göz atılabilir. Burada toplamda 8 farklı ürün kategorisi yer almaktadır. Elektronik ürünler ve beyaz eşyalar menüsüne tıklandığında Türkçe Broşürler veri tabanında yer alan elektronik markalarına ilişkin broşür bilgileri kullanıcıların karşısına gelmektedir. Bu sayede eğer aradığınız ürün elektronik bir ürün ise bütün markaların broşürlerine tek tek göz gezdirmeden kolay bir şekilde ilgili kategorinin ürünlerini görme imkanına sahip olabilirsiniz.

 

Türkiye’de dahil toplamda 47 farklı ülke için benzer hizmeti sağlayan Türkçe Broşürler sitemizi kullanarak yine tarafımızdan hizmet sağlanan başka ülkelere de geçiş yapabilirsiniz.

 

Bu sayede ülkemizde satış yapan küresel markaların aynı ürünü ülkemizde yaptığı satış fiyatı ile ilgilendiğiniz ülkedeki satış fiyatını karşılaştırabilir, ürün ile ilgili genel bir fikir edinebilirsiniz.

Türkçe Broşürler sitemizin en önemli özelliklerinden bir diğeri ise her ne kadar bu ürünlere ve markalara ait kampanya ve indirimler kendi internet siteleri üzerinde kullanıcılarına duyurulsa da market internet siteleri arasında gezinti yapmadan kolay bir şekilde ürün broşürü bilgisi alabilme imkanının kullanıcıya sunuluyor olmasıdır.

 

Türkçe Broşürler kimdir?

 

Yukarıda da kısaca bahsettiğimiz üzere toplamda 47 farklı ülkede yayın yapmakta olan uluslararası bir internet yayın mecrasıyız.

 

Herhangi bir kar amacı gütmeyen sitemizin en büyük amacı kullanıcıların market ve büyük markaların kampanyaları hakkında bilgi edinmelerini sağlamaktır.

 

Özellikle ülkemiz için konuşmak gerekirse cepleri ve canları yakmaya başlayan fiyatların bir nebze daha düşük olduğu kampanyalardan vatandaşlarımızı haberdar edebilmek ve bu sayede ailelerin bütçelerine bir nebze de olsa katkıda bulunabilmek en büyük amacımızdır.

 

Türkçe Broşürler sitemizi takip edin ve her zaman en sık tercih ettiğiniz en kaliteli ürünleri kampanyalı fiyatlarından ucuza alın.

 

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2019, 17:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER